Jak nejlépe vyléčit rýmu a nachlazení?

Již druhý den mám silnou rýmu, která se mi vrazila i do očí. Teploty nemám a když, tak nízké. Kašel mám slabý. Takže především nachlazení se silnou rýmou. Rád bych se rychle a spolehlivě vyléčil, ovšem prát do sebe nějaké léky fakt moc nechci, užívám pouze Nasivin ve spreji. Předem děkuji za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Domácích receptů i léků je spousta. Vyzkoušena je ale praxe, že odejde po určité době sama, bez léků.

Další odpovědi
hanny 2

Tady jsou návody na přírodní metody -
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-rychle-a-bez-leku-zbavit-rymy

terry

Vlažnou slanou vodu nasát nosem a nechat vytékat ústy.
Nepříjemné, ale účinné.
Už se to tu řešilo mnohokrát. Pročti starší odp.

simonka

Zrovna včera jsem četla, že rýmu a nachlazení bez použití chemických léků, nejlépe vyléčí čili papričky