Kc

Jak se nejlépe vyrovnat s tím, že můj přítel touží po mé sestře se kterou žijeme v jednom domě a to spolu čekáme mimink?

Vztahy

Nejlepší odpověď
Malvína

Muž, který budoucí matku svého dítěte postaví v těhotenství do takovéto stresující a nejisté situace, je obyčejný vůl a podrazák. A na sestru pozor, moc bych zde na rodinné vazby nehrála, kdo je veselý v rozkroku, neuvědomuje si, že dělá něco špatně.
Jen ať se pánové smějí. Chtěla bych vidět jejich reakce, kdyby po jejich ženských toužil jejich bratři, popřípadě by je rovnou ohnuli…

Další odpovědi
Hlada

Jestli jste se vyrovnala s tím, že přivedete na svět dítě s právně cizím člověkem a jste připravená nést za to odpovědnost, tak nějaká případná polygynie je bezvýznamná záležitost. V dnešní době jsou různé netradiční formy soužití přípustné.

dubraro

Co je doma to se počítá. Přece byste nechtěla, aby chodil za nějakou cizí. Ostatně trojka se sestrami je pro řadu mužů erotický sen.

df

To je krásné . Jsem z toho trochu vzrušený. Mě se to stalo se sestřenicí mé ženy. A co tvoje sestra? Taky chce tveho může?

JežíšKristus

2/10

Kc

No nevím jestli ho má sestra taky chce. Ji popravdě nevěřím vůbec. A o trojce jsem vážně nikdy ani neuvažovala natož s mojí sestrou.

zjentek

Hlada, 🤔, hmmm, hluboké..

zjentek

…asi jako očkování.

Kc

Já ho miluji, on tvrdí, že mě také miluje, ale stejně touží po sestře. Snaží se to v sobě alespoň kvůli mě potlačovat. Tak nevím co dál…

zjentek

Kc tywole ty budeš toho ducha nevěry tak dlouho zhmotňovat, až k ní opravdu dojde ty jelito!

Kc

Bývá to tak… Nechci si to privolavat, ale bohužel mám asi celoživotní smůlu.