Avatar uživatele
Kc

Jak se nejlépe vyrovnat s tím, že můj přítel touží po mé sestře se kterou žijeme v jednom domě a to spolu čekáme mimink?

Vztahy

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? df před 887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Muž, který budoucí matku svého dítěte postaví v těhotenství do takovéto stresující a nejisté situace, je obyčejný vůl a podrazák. A na sestru pozor, moc bych zde na rodinné vazby nehrála, kdo je veselý v rozkroku, neuvědomuje si, že dělá něco špatně.
Jen ať se pánové smějí. Chtěla bych vidět jejich reakce, kdyby po jejich ženských toužil jejich bratři, popřípadě by je rovnou ohnuli…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jestli jste se vyrovnala s tím, že přivedete na svět dítě s právně cizím člověkem a jste připravená nést za to odpovědnost, tak nějaká případná polygynie je bezvýznamná záležitost. V dnešní době jsou různé netradiční formy soužití přípustné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Co je doma to se počítá. Přece byste nechtěla, aby chodil za nějakou cizí. Ostatně trojka se sestrami je pro řadu mužů erotický sen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

To je krásné . Jsem z toho trochu vzrušený. Mě se to stalo se sestřenicí mé ženy. A co tvoje sestra? Taky chce tveho může?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

2/10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kc

No nevím jestli ho má sestra taky chce. Ji popravdě nevěřím vůbec. A o trojce jsem vážně nikdy ani neuvažovala natož s mojí sestrou.

Avatar uživatele
zjentek

Hlada, 🤔, hmmm, hluboké..

Avatar uživatele
zjentek

…asi jako očkování.

Avatar uživatele
Kc

Já ho miluji, on tvrdí, že mě také miluje, ale stejně touží po sestře. Snaží se to v sobě alespoň kvůli mě potlačovat. Tak nevím co dál…

Avatar uživatele
zjentek

Kc tywole ty budeš toho ducha nevěry tak dlouho zhmotňovat, až k ní opravdu dojde ty jelito!

Avatar uživatele
Kc

Bývá to tak… Nechci si to privolavat, ale bohužel mám asi celoživotní smůlu.

Nový příspěvek