Angi-Shy

Jak se nazyva nebo kde sezenu nahubek pro psa, na kterem je vespod poutko pro voditko?

Shanim takovy nahubek pro psa ktery extremne tahne a tento nahubek je pry dobry zpusob jak tomu zamezit. Nejake takove nahubky jsem uz na netu nasel, ale jsou moc velke, shanim na jezevcika.
Jak se tento druh nahubku nazyva nebo nenarazili jste na stranku, kde by na jezevcika takovy meli?
Priklad (ale moc velky): https://lucky­dogs.cz/cs/na­hubky-pro-psy/2114-nahubek-fixacni-nylon-podlozeny-pes-l-18-30cm-tr-4011905192819­.html?gclid=Cj0KCQi­Axc6PBhCEARIsAH8Hff1_S59­GiUkpUr3TtzYB­SuzC9jnFdDsheg4­x44R2UcewWwPI­ei23KUoaAhf6E­ALw_wcB

Odpovědi
Drap

Jmenuje se to fixační náhubek. Jezevčíka naučíš i na obyčejné stahovačce bez problémů-