kazy

Jak se nazývá funkce pračky (zdaleka ji nemá každá), při které pračka na závěr prádlo ještě několikrát pomalu protočí?

protočí/nadrchá,čímž prádlo nezůstane zmačkané na stěně bubnu

Odpovědi
ahold

Je to funkce: Pro snadné žehlení.

mosoj

To je funkce nejméně za + 5000 Kč.

aliendrone

Koukal jsem do manuálu – a nic! Jen to vysvětlují, že když při odloženém konci praní pračka díky sve fuzzylogice (inteliSense a vůbec jak se to jmenuje) ukončí program dřív, tak tím občas zamíchá (až do doby než je nastaven požadovaný čas ukončení), jednak aby se to nezapařilo a za druhé lépe žehlilo. O tom, že by to byla funkce s vlastním názvem ani slovo.