ecpedicelove

Jak se naučit telepatii?

Odpovědi
elkon

Jsou to jen pohádky.

Otazník123

začal bych učebnicí fyziky

Filip84

Pokud Ti jde o telepatický rozhovor s druhou osobou, musíš najít osobu, která to umí a bude ochotna Tě do toho zasvětit. Jiná možnost není, nelze to nějak exaktně popsat.

Pokud míníš čtení něčích myšlenek na dálku, tak theoreticky to jistě možné je, myšlenka je elektromagnetické vlnění, akorát neexistuje žádný „instantní“ manuál, jak na to. Ani nevím, k čemu by Ti to bylo dobré, ale tak já to nemusím vědět, že ano.

Disraeli

Velmi častou a dlouhou meditací (i cílenou meditací). Či joga a různá duchovní cvičení, automatické psaní, trénink koncentrace, vnímavosti, větší otevřenosti, zároveň trénink jasnozřivosti. :D
Říká se, ži všichni lidé mají telepatii (telepatie, jasnozřivost – a její obdoby jako jasnovidectví, prekognice, vize/předtuchy, jasnosluch, čtení emocí, vidění na dálku, vidění minulého a budoucího – a jiné podobné nadpř. schopnosti by vlastně měly fungovat na stejném principu, i když jakože dělají „něco jiného“). Pokud může něco jako telepatie a jasnořivost existovat v malé míře, určitě může i ve větší. A pokud mohou existovat tyto schopnosti, určitě můžou i jiné, jako telekineze, teleporatce, neviditelnost, změna forem, materializace, léčitelství,..
Po opravdu účinnné a dlouhé meditaci, která může trvat i dny (s přestávkami) pak MŮŽEŠ být citlivěšjí a vnímavější vůči okolí a vůči všemu. Tedy i vůči těmto „nadpřirozeným“ jevům. Být víc nadaná/ý, nejen v tomto směru.
Věřit, přijmout to a zbavit se strachu.

Autohypnózou a regresivní (auto)hypnozou – vzpomínající na minulé životy. Po častějším cvičení se můžou tyto schopnosti v jisté míře projevit… po týdnech. Celé je to o spojení se s podvědomím, nevědomím a nejspíš i nadvědomím a něčím víc.
Jsou i cvičení na auru a hlavně čakry – třetí oko (odpovědné za telepatii, jasnozřivost atd), ale to bude totžné s tím, co píšu.
„Modlení se“ (přání, touhy, vize/představy) ve stavu hluboké relaxace/transu… To by mělo částečně taky odpovídat „zákonu přitažlivosti“.
Rozvíjení „nadpř. schopností“ při AC (astrální cestování), případně při LD (lucidní snění) nebo „jen“ v tom transu (stav při AC i LD je však zároveň stav hlubokého transu). Stejně i vizualizace.
Entheogeny (ayahusca).
Trénink s druhou osobou, kdy se o to snažíte (o propojení, telepatii) – ticho, klid, díváte se dlouho do očí, snažíte se „číst“ a poznávat ho/ji, atd..

Cestovat po světě a hledat napříč osvícenými lidmi. Skutečné odpovědi ale máme většinou sami v sobě, ticho, samota, klid – vnitřní i vnější a hledání něčeho – v tom nevědomí/nadvědomí (jeden z nejgeniálnějších vědců a vynálezců/obje­vitelů Tesla třeba spoléhal převážně na vnitřní vnuknutí, intuici, „vize“, apod. než na bádání založené na logice. Sám osobně tvrdil, že většina jeho objevů byla spíše nějakými vnuknutími, než nějakým inteligentním géniem – kterým však samozřejmě taky byl). Šamani, léčitelé, jogíni taky nikam nechodí, většinou jsou spíš někde zalezlí, meditují, provozují AC a jiné stavy transu/hypnozy.
Rozvíjení instinktů, tušení a intuice – vnitřního hlasu (každý s ní má spojení, někdo větší, jiný menší, ale dá se rozvíjet. Je to vlastně přesvědčení nebo nalezení správnosti, pravdy, správné odpovědi/rozhodnutí bez logického myšlení). Jako i větší citlivosti, empatičnosti, všímavosti a bezmyšlenkovi­tém/meditativ­ním stavu během celého dne.
Stejnětak větší spojení s přírodou (třeba týdenní pobyt v přírodě a bez technologíí – spíš vyloženě v lese, venku než v chatě – a taky spíš na jaře/v létě – synchronizuje v člověku jeho vnitnřní chody, jeho „biologické hodiny“ – nemyslím ty, které mají ženy a které jim říkají, kdy je čas na dítě :D, myslím takové ty, které mají i zvířata – jako přirozená orientace v prostrou/přírodě, kde cítí magentismus Země – tj. sever, mají lepší instinkty a 6. smysl, vstávají zároveň s východem Slunce atd atd).

Nejdůležitější je asi poznat sama sebe – což je docela staré moudro, které ale není tak jednoduché a snadné, jak se zdá. Poznat sebe sama je velmi složité, podléhající spoustě sebeanalýzy, poznání tělesna, mentality, duchovna, toho kdo/ci vlastně jsem, čeho jsem schopen, jaký má co smysl, žádá si to vnitřní vhled až konečné osvícení a rozvoj po všech stránkách (tělesná, mentální, dochuvní). :D :D ;) Poznání něčeho = řešení, nalezení (i třeba těch nadpřirozených schopností).
I kdyby nadpřirozené schopnosti neexistovaly z hlediska „nadpřirozeného“ (ale přoč by ne? když to bude jen něco doposud neprozkoumané, nepoznané a neobjevené), tak to bude možné z hlediska vědecko-technologického. Teleptatie, telekinze, teleportace, materializace,… Pokročilé technologie civilizace by vlastně měly být téměř k nerozpoznání od nadpřirozena/magie (jak řekl Arthur C. Clarke) – jen s tím rzdílem, že u těch nadpřirozených nepotřebuješ technologie/za­řízení, abys něco „takového“ uměl.

VaclavZeman

Je mi líto, ale nic takového nefunguje. Děkuju.

Mravenec

Tak, jako se učilo a učí do dnes. Pomocí knih. Najdi si o tom knihy a čti. Výsledky však nezaručuji, spíš do bude nějaká pseudoliteratura.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=kniha+te­lepatie&oq=kni­ha+telepatie&aq­s=chrome..69i57­.2215j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Lotr2008

Nijak.

zjentek

Pamatuj, láska hory přenáší. Nejsi- li dosti pln lásky k bližnímu, nebude ani telepatie, ani nic jinýho. Napojíš se pouze na osobu/zvíře, ke kterým cítíš silné, v ohledu na společnost ve které žiješ až nadpřirozené, pou­to.

Lurius

Nauč se číst řeč těla, přináší to podobné uspokojení, jenom z toho nezmagoříš