CŁáÁárKa

Jak se mám seznámit s klukem když všechny moje kámošky jsou dětský a nechodím moc ven?

Vídám moc hezkého kluka ale nevím jak se s ním začít bavit když ho neznám a jen potkám na ulici ??
Doplňuji:
je mi 14 za chvíli 15 !!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
www

Třeba:
Jé ahoj, kam jdeš? Tě tady potkávám a vždycky někam letíš – ty něco hledáš? 😉
Nebo:
Ahoj, prosím tě, nevíš kde tady (je, najdu, kam..) ...... 😉
Atd., atd. Stačí jen trocha fantazie a nebude v tom vidět záměr 😁
Starej proutník

Další odpovědi
Pájo

Nevím, kolik ti je CŁáÁárKo let, ale nespěchej… cím starší budeš, tím lepší cit (pro výběr) budeš mít ;)

baghira

První krok je oslovit ho (nebo zařídit, aby oslovil on tebe). Pak už to půjde samo (a nebo taky ne :D )

terry

Proč ty vykřičníky?
A to ho vidíš z okna?
Když nechodíš ven, seznámíš se těžko.
Zkus chodit do nějakého kurzu nebo kroužku, sportuj apod.

lexx

Ověř si co je zač, kde bydlí, co studuje, o co se zajímá…možná počítače tak mu řekni, víš Ty co ? mně nejde to a ono, potřebuji poradit, pomoci s tím či oným…sakra, holka, na také finty jste stvořený Vy, ne ?!

jiriii

To je jednoduché, zjisti si jak a kudy chodí a počkej si na něj. Až půjde tak nenápadně vyjdi(drž v ruce knížky, třeba něco co by ho mohlo zaujmout, ne pohádky!!)a pár metrů před ním je omylem pust na zem, neboj se toho, jestli je v pohodě a ten pravý tak Ti je pomůže posbírat, pak už to je jen na Tobě. Někdy musíš symbolicky někoho kopnout aby si Tě všiml:-) Nezapomeň se mu podívat do očí!!