Rory

Jak se seznámit?

Ahoj,Je mi 13let. Bydlím ve své vesnici už 11 let. Ale nechodila jsem sem do školy tak tu neznám moc lidí v mém věku. Spíš vůbec nikoho. Chtěla bych se tu i seznámit s nějakými kluky, ale vůbec nevím jak na to. Znám tu tak maximálně 5 lidí kteří jsou ale ve věku 17–19.. Takže s něma se ani moc nestýkám. Nevím jak třeba oslovit kluka na ulici když jdu na procházku se psem a chtěla bych se s nim seznámit.
Doplňuji:
To VE SVÉ VESNICI jsem napsala opravdu blbě. Zní to jako kdyby byla moje,ale snad víte jak to myslím ;)

Nejlepší odpověď
venkovan

„Bydlíš ve své vesnici“ – to není napsané špatně. Naopak hezky jsi vyjádřila svůj vztah k obci kde žiješ. Máš „našlápnuto“ být jednou tou hrdou obyvatelkou, která dokáže při různých soutěžích mezi vesnicemi se vyhecovat. Má vesnice, má vlast – pokud pro to člověk něco pozitivního dělá aby se tam lidi dobře cítili – máš právo to tak říkat. A že jsi ještě děcko (slečna) – to nehraje roli, už ji považuješ za svoji. To ostatní pomalu přichází – chceš najít místní kamarády.
Na vesnicích jsou lidi trochu uzavřenější k těm co neznají, ale čast potom dokáží „otevřít“ srdce. Ovšem mluvím o tradiční vesnici, ne o takových, které jsou zaplaveny novousedlíky a nebo blízko velkých měst, kde se lidi chovají více městsky.
Takže až uvidíš nějkého kluka ze své vesnice třeba na procházce, tak se ho klidně zeptej co podnikají. Jestli si jdou zakopat, kde blbnou na kolech jaké jsou kroužky v okolí apod. Normálně řekni, že jsi jezdila jinam a děcka z obce prakticky neznáš.
A jestli jsi z normální větší vesnice – tam budou hasiči a ti někdy mají dětská družstva. Tak je zkus prověřit.

Další odpovědi
Monča.R.E.T.

ta vesnice ty vážně patří jo?
Doplňuji:
jestly se chceš seznamit s klukem který se ti bude líbit je několik způsobů

https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=jak+se+s­eznamit+s+klu­kem&oq=jak+se+sez­namit%3F&gs_l=­hp.1.2.0j0i30l3­.1408.12239.0­.14290.27.23.1­.3.4.0.265.2161­.19j3j1.23.0.­..0.0...1c.BZnq1BY­OPNY&pbx=1&bav­=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_cp.r_qf­.&fp=7b34ad8f8534cb67&bi­w=1680&bih=923

SonsyMite

Pokud znáš jména tak na FB se seznam a když někoho pozdravíš „ahoj“ tak taky pozdraví a už tak nějak kamarádi budete (:
Dobré je taky se skamarádit s někým, kdo tě potom seznámí s ostatními a ti tě určitě vezmou do party (:

Deli

Jsou u Vás hasiči? Co se k nim přidat? Rázem budeš mít mnoho kamarádů. Zapoj se do aktivit dětí, určitě se u Vás pořádá něco jako karneval, drakiáda, pálení čarodějnic, cokoli…