Jak se seznámit?

  1. Jaký by podle vás byl nejlepší způsob seznámení se, pokud hledáte vážný vztah?
  2. znáte nějakou online seznamku kde by převyšoval počet lidí kteří opravdu hledají trvalý a vážný vztah než jen sex či pokec?

Odpovědi
Louise:3

Nejlepší je to samozřejmě osobně:)
Přes ty seznamky,nedo­poručuju,proto­že sou tam jenom úchylové,co hledají ženu jen na jedno-.-
Pravá láska příjde sama:)
…kdo si počká,ten se dočká;)

Curiosity

www.lide.cz ..ať si říká kdo chce co chce, já tam našla spoustu milých lidí, super kamarádů a dokonce i přítele 😁 ..jsme spolu 11 měsíců a zatím dobrý 😛 ..vyhovuje mi to tam, každý má svůj profil, fotky, své záliby, napsáno, proč tam je a koho hledá.. prostě fájn.. nejsem moc společenská, takže tento styl seznamování mi vyhovuje.. DOPORUČUJI! 🙂 ..samo, že tam narazíte i na úchyláky, ale to všude! 😁 ..mám pocit, že v realitě jsem jich teda potkala mnohem víc 😁 na lide.cz mám kamarády, se kterými se bavíme o filmech, knížkách, umění, problémech a tak různě.. je to fájn 🙂 vtípky, sranda, zábava.. ale i vážný vztah se tam dá najít 🙂 ..spousta inteligentních a zajímavých lidí tam je.. třeba jsou jen stydliví 🙂 proto tam jsou 🙂 ..asi jako i já.. ale úchaláci nejsme 😁 asi tak to vidím já 😁
Doplňuji:
y* ..někdy chodí i úchylné zprávy, ale to musí člověk ignorovat.. nebo já si s těmi úchyly někdy i zavtípkuju 😁

klob1

Nechápu urážející názor Louise:3 sice souhlasím, že je tam těch lidí toho původu mraky,ale také nesouhlasím s tím,že jsou ta jen stejní lidé. Jsou tam lidé i dost v pohodě.Všude jsou různí lidé.Také kolikrát nad tím přemýšlím nad stejnou otázkou..Ale jedno je jisté není nikde napsané a dané,kde právě člověk najde super člověka,s kterým by si životně rozuměl.Jinak spíš najdeš šmejda nežli solidního člověka,proto­že,když člověk za něco stojí,tak ho moc nikdo nechce a dost lidí dneska už na lásku nevěří.Bylo řečeno,že chtít skutečný vztah nejlépe na život,tak to je blázen prý.Dneska moc lidí nestojí o lásku a to co dělá vše krásné,nestojí o rodinu a tak.A máš pravdu,většinou lidé chtějí jen sex nebo se z nudy bavit,nemuset myslet na druhého.
Také to zažívám často o čem jsi psala..Moc lidí se přetváří a napíši jako představu a pak to tak není.
A možná,že Louise:3 spíš ty úchyláky vyhledává.A pak se diví.Oni se ostatně rádi hlásí samotincí.A nestojí o někoho normálního,i když kdo a co je vlastně tzv. normální dneska?Jinak se nejdou všude, ne jen na seznamkách internetových.Na každém portále se najdou různí lidé.To snad poznal každý,kdo okusil život.A zkoušel hledat.
Vše je zvráceně na opak.
Jde o to co skutečně člověk chce a kde to má najít.Někdy jablko vypadá jinak nežli chutná.