namiikk

jak se mám co nejrychleji zbavit štípance od komára?

Nejlepší odpověď
www

Hlavně neškrábat postižené místo.
Pak se uvádí různým způsobem chladit, také přiložit cibuli ap., nutno však vyzkoušet.

Další odpovědi
beer

Otok a svědění je způsobeno histaminem, který tvoje tělo vyrábí při reakci na štípnutí a doba záleží jen na schopnosti těla odbourat komáří proteiny.
Předpokládám proto, že jakýkoliv pokus o zkrácení doby viditelnosti štípance může být úspěšný – pokud mu budeš věřit ))
Názor
Něco málo více zde http://xman.id­nes.cz/komari-postipani-0eu-/xman-styl.aspx?c=A140814­_090921_xman-styl_fro#utm_sou­rce=sph.idnes&ut­m_medium=richtex­t&utm_content=cla­nek-box

anonym

Pokud máš, vem si nějaké antihistaminikum.
Každopádně ranku vydesinfikuj (jodisol, alkohol) a případně přilož čerstvou cibuli – působí.

pondělí

Stará babská rada,která funguje,štípenec namaž plnotučnou hořčicí,ta obsahuje spostu látek k tomu vhodných