HDMI

Jak se jmenuje tenhle film?

Ten film je o jedně staré tělocvicně a jejich členech,naproti té tělocvičně je moderní tělocvična a její ředitel vyhrožuje tomu řediteli té staré tělocvičny že ji nechá zrušit pokud zbankrotují,jeden člen navrhne že se přihlásí do poháru ve vybíjené,s tím ostatní nesouhlasí,ale uvědomí si že je to jejich poslední šance a tak to zkusí ovšem jak to zjistí ta druhá tak se tam také přihlásí.Pak se obě dostanou do finále.A ta stará zvítězí.

Nejlepší odpověď
Paulovič

Ten film se jmenuje jak jinak než Vybíjená v originálu to je Dodgeball: A True Underdog Story.

Roman