MonkeyKing

Jak se jmenuje tento film?

Dávali ho na HBO myslím. KOmedie!

http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=38­2035855205811&set=a­.190633777679354­.47442.18930903781­1828&type=1&the­ater
Doplňuji:
Byl to příběh nějakého rodu, od chudého chlapce někde ve Španělsku až nějakého bohatšího člověka v Americe.

Odpovědi
barnajka

Ale jenom tipuju… http://www.csfd­.cz/film/6-maffiosso/galerie/
Doplňuji:
Tak to asi vážně bude ono, mrkni sem a sleduj náhledy z filmu – v jednu chvilku se tam mihne i právě ta scénka z obrázku http://www.video-film.cz/film-jane-austen-039-s-mafia-4554.html#

(kdyby něco: Jane Austen's Mafia! je originální název filmu; u nás je známý spíš jako Maffiósso ;)

bolak

barnajka: teda ty tak nádherně tipuješ, člověk se až nestačí divit…

barnajka

Kšáááá bolak, kšáááá kšáááá! :))

bolak

no né, já to myslím vážně (smrtelně), ten tip byl tak nádherně zatipovanej.. to se jentak nevidí, no radost pohledět ti řeknu

když sem to spatřil poprvý…nevěřil sem vlastním očím,,,až na podruhý sem uvěřil, že se to skutečě stalo…škoda žes to nemohla vidět… úplně se mně z toho zatajil dech…

barnajka

Už kvůli tobě jsem radikálně proti klonování… dva podobný blázny by tenhle svět prostě neunes' :D

bolak

nojo, máš pravdu, zas tak dokonalý to nebylo, přiznávám, cítil jsem tam drobné zaváhání, v tom tipnutí a tys mě hned odhalila :(

já bych řek že klonování by nebyl zas tak špatnej te, nápad..jeden bolak by zůstal tam kde je a tu druhou vopici bych poslal pendolínem do tišnova, prodával by tam cukrovou vatu…