jeff123

Jak se jmenuje tahle turecká píseň která nekdy zazni v radiu?

Je to jako kdyby turecká/indická taneční píseň kde jsou zvuky jako kdyby hudba pro hady a refrém zní jako „hacu hacu hacu hijajá sameritu žimivave“ ja vim je to stupidni otazka ale fakt to pptrebuji vedet

Odpovědi
Kelt

Stará zásada. Proč chodit ke kováříčkovi, když můžeme jít ke kováři. Proč se neinformuješ přímo v tom rádiu, které to vysílá. Protože tak se ptáš jako …( to nechávám na tobě), a každému je jedno, co ty potřebuješ vědět.

Malvína

Stačí zjistit na které stanici píseň hraje. Zapamatovat si čas a pak dohledat na webových stránkách příslušné stanice v sekci Playlist.