Odpověz mi

Jak se jmenuje romantická písnička, kterou zpívá blondýna? Její písnička vlije lidem do žil energii a ti začnou tančit.

Zdravím, hledám písničku podle video klipu. Interpretkou je blondýna s krátkými vlasy v modrých šatech. Romantická písnička je stará jen pár let. Ve video klipu se odehrává experiment, ve kterém je lidem pouštěna hudba. Testovacím subjektem je černoch, který se nechá písničkou naplnit, přičemž se mu do žil vlije energie a začne tančit. Postupně se k němu přidávají i ostatní lidé v místnosti, kteří se vlivu hudby bránili používáním špuntů do uší. Na konci vyjede role papíru s názvem písničky. děkuji za případnou odpověď.

Odpovědi
Radius

Já znám starší optimistickou písničku, kde se tančí (Lambada)

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iyLdoQGBchQ