Moniccc

Jak se jmenuje písnička o lásce a kytce – lidová?

Dobrý den,

už třetí den si nemohu vzpomenout ani na text a název, ani na rytmus písničky, kterou jsem před asi 8 lety zpívala ve škole. Byla to pravděpodobně zamilovaná písnička, lidová a zpívalo se tam o nějaké kytce. Myslela jsem, že o růži, ale hledala jsem a nic. Je to úplný brouk v hlavě, nenapadá vás něco?

Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Danina65

Těžká otázka, napadla mě O hřebíčku zahradnický, o růžičko červená.Myslím, že ji pěla babička v podání Jarmily Kurandové ve stejnojmenném fil­mu.

Moniccc

Danina65 – to je ono!! Mockrát děkujiii! :)