slaisa

Jak se jmenuje písnička, která byla hraná 24. 2. 2017 ve Snídani s Novou?

Dobrý den,nevíte prosím vás jak jmenuje písnička,která byla dne 24.2.2017 hrána ve Snídani s Novou asi v 7:20 ? Bohužel tato písnička není ani na nova plus ve snídani s novou. Tato písnička se mi moc líbila akorát bohužel nevím jak se jmenuje,nevíte tedy někdo jak se prosím vás jmenuje?

Odpovědi
Radius

S takovou otazkou bych se obratil primo na TV Nova ne jinam…

ahold

Na Nova Plus si můžeš vybrat a přehrát podle data každý pořad.