kaci.ferenc

Jak se jmenuje česká řeka, která pramení v nadmořské výšce 885 m n. m. Dekuji za Vaší odpověď a Jizera to není:D

Jak se jmenuje česká řeka, která pramení v nadmořské výšce 885 m n. m. a u svého ústí má průměrný průtok přibližně 25 m3/s?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to je otázka do soutěže to ti neodpovím, nebylo by to férové

Další odpovědi
annas

Domnívám se, že asi chcete soutěžit, proto byste se měla pokusit sama vyhlledat odpověď.
http://www.dnesni-svet.cz/soute­ze/bonusovky/

Na tomto místě se budou v průběhu 18. ročníku soutěže Eurorebus objevovat aktuální „Bonusovky“.

Zadání první Bonusovky s Dnešním světem:

Jak se jmenuje česká řeka, která pramení v nadmořské výšce 885 m n. m. a u svého ústí má průměrný průtok přibližně 25 m3/s?

anonym

Že by Punkva? :))