Avatar uživatele
HiPe

Jak se jmenuje běžecká aplikace, která přehrává hudbu z telefonu?

Narazil jsem jednou v jednom článku, že existuje aplikace do telefonu na běhání, která se nějak propojí s hudbou, kterou máte staženou do mobilu a podle vašeho tempa běhání vybírá skladby, které se přehrávají. Pokud víte o nějaké takové appce tak prosím napište název. Díky za radu

Zajímavá 0 před 1821 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Co je to za kravinu? Při běhání a kondičním sportu nepomáhá nic lépe než střídání typu zátěže. To chceš jako běžet imrvére podle boom boom taneční hudby s vyplazeným jazykem? Vím, že ti na otázku neodpovídám, ale dost jsem koukal. No a když ke sportu potřebuješ sluchátka, to je fakt dost divné.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Na to bude dobrý trenér, který tě bude popohánět, nebo měřič tepové frekvence, který si sám upravíš. Pokud běháš, tak existuje spojitost mezi věkem a tepovou frekvencí TF, a snad se dá nastavit určitá TF, respektive více TF a podle toho akustická signalizace, kdy se nepohybuješ v dané oblasti. A podle toho by sis měl udělat program a vybrat příslušný přístroj. Já jsem to používal před 20 lety a určitě je v tom dnes lepší výběr. Hudba asi ne, nezdá se mi to, spíš bys měl běhat podle toho jak se cítíš, někdy vydržíš běžet určitým tempem 3 minuty a za měsíc při pravidelné tréninku i 30 minut a více.
Ale abych úplně nekecal a nepřesvědčil se, jak to je, tak jsem si zadal na stáhnutí „běžecká aplikace s hudbou“ – to byl odkaz jen na hudbu a když zadám „běžecká aplikace“, tak mi to stáhne krokoměry a pod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
HiPe

Díky za skvělé odpovědi

před 1819 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek