Jak se jmenuje běžecká aplikace, která přehrává hudbu z telefonu?

Narazil jsem jednou v jednom článku, že existuje aplikace do telefonu na běhání, která se nějak propojí s hudbou, kterou máte staženou do mobilu a podle vašeho tempa běhání vybírá skladby, které se přehrávají. Pokud víte o nějaké takové appce tak prosím napište název. Díky za radu

Odpovědi:

Zlatý

Co je to za kravinu? Při běhání a kondičním sportu nepomáhá nic lépe než střídání typu zátěže. To chceš jako běžet imrvére podle boom boom taneční hudby s vyplazeným jazykem? Vím, že ti na otázku neodpovídám, ale dost jsem koukal. No a když ke sportu potřebuješ sluchátka, to je fakt dost divné.

Stříbrný

Na to bude dobrý trenér, který tě bude popohánět, nebo měřič tepové frekvence, který si sám upravíš. Pokud běháš, tak existuje spojitost mezi věkem a tepovou frekvencí TF, a snad se dá nastavit určitá TF, respektive více TF a podle toho akustická signalizace, kdy se nepohybuješ v dané oblasti. A podle toho by sis měl udělat program a vybrat příslušný přístroj. Já jsem to používal před 20 lety a určitě je v tom dnes lepší výběr. Hudba asi ne, nezdá se mi to, spíš bys měl běhat podle toho jak se cítíš, někdy vydržíš běžet určitým tempem 3 minuty a za měsíc při pravidelné tréninku i 30 minut a více.
Ale abych úplně nekecal a nepřesvědčil se, jak to je, tak jsem si zadal na stáhnutí "běžecká aplikace s hudbou" - to byl odkaz jen na hudbu a když zadám "běžecká aplikace", tak mi to stáhne krokoměry a pod.

Diskuze k otázce

HiPe

Díky za skvělé odpovědi

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 972
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 457
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 354
Zlatý led 305
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý Drap 289

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.