autacek

Jak se jmenuje a k čemu je dobrá ta tyč, co nese voják v první řadě uprostřed?

Odpovědi
EKSOT123

Možná žerď na vlajku – borec si to zjednodušil, aby se nemusel tahat s vlajkou. Nebo má na konci kameru, nebo mikrofon? Ještě by to mohla být MBT (Na závody ve zbrojení mezi Indií a Pákistánem zareagovala i Korejská Lidově Demokratická Republika, která vyvinula hned tři nové, hypermoderní zbraně: MBT, VBT a PBT. Tedy Malá Bambusová Tyč, Velká Bambusová Tyč a Protiletadlová Bambusová Tyč.)

Kepler

Někdo tomu chudákovi čórnul bojovou zástavu nebo prápor!

kia

Dá se také využít pro pořízení selfie pochodující jednotky. 🙂

led

kapitán, mimo otázky. Komentár k obrázku. Skúste si pozrieť polohu nôh pochodujúcich vojakov a skúste si imaginárne „vypočuť“ ich dopad na dlažbu. 🙂