DusanOrlik

Jak se jmenoval první časopis vydávaný při ČSMJ?

Prosím,poraďte mi s touto otázkou

Nejlepší odpověď
kropitko

nebyl to Myslivost??? měli jsme doma i docela staré vydání. Někdy z období války,možná i dřív…

no a teď jsem našla nějakou zmínku o ..cituji
1925 – vydání prvního čísla časopisu Stráž myslivosti, založení odborné knihovny pro vzdělávání myslivců

zdroj:http://www.mshnev­kovice.hu.cz/his­torie.html

Další odpovědi
annas

Dne 25. března 1923 došlo k založení nové ústřední celostátní organizace „Československá myslivecká jednota“. Téhož roku je vydáván jednotný časopis „Stráž myslivosti“.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:o37rJD1tLEM­J:www.jesetice­.ic.cz/Mysliv­ci.html+Jak+se­+jmenoval+prvn%C3%­AD+%C4%8Dasopis+vyd%C3%A­1van%C3%BD+p%C5%99i+%C4%­8CSMJ%3F&cd=2&hl=cs&ct=c­lnk&gl=cz

anonym

Ja si zase myslim,ze to byl casopis a snad jeste je o matematice neco jako Ceskoslovensky matematicky journal.Treba se mylim,ale ja videla u sveho dedy takovy casopis.