Packal

Jak se dostat na gymnázium?

Neznáte nějaké fígle, jak uspět u přijímaček na gympl? (Jak nebít ve stresu, jak se soustředit…apod.)
PS: Učím se SCIO jak blázen. A češtinu na Keplera taky.
Doplňuji:
Oprava: Jak nebÝt ve stresu.
Pardon, uniklo mi to.

Odpovědi
Drap

Je to snadné, znát vše co budou po tobě chtít. Jiná rada ani fígl neni.

Jana Červená

Když jsem dělala přijímačky na Keplera, tak jsem si nic moc neopakovala a měla jsem u sebe náramek, kterej jsem kolem ruky neustále otáčela :D. Teda, čeština byla lehká, jenom jsem čekala těžší :) a jsem tu už třetím rokem a prospívám :D Možná se tam uvidíme ;)