Avatar uživatele
AVATAR666

Jak se dají otevřít zamčené dveře?

Jak se dají otevřít zamčené dveře? Např. pírkem do vlasů?
Doplňuji:
Aby se nerozbili.., :D dveře normální se zámkem na normnální kloíč

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Jak se dají otevřít zamčené dveře? Např. pírkem do vlasů? Např. krumpáčem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Obyčejný dveřní zámek-klíč rovný,různě zprohýbaný,bez zoubků-dá se otevřít zahnutým hřebíkem/drátem,pa­klíčem/

Dozický zámek-klíč zespodu různě vroubkovaný-odborník,znalý těchto zámků,jej otevře pomocí spec.přípravku

Zámek s vložkou FAB-v současnosti nejčastěji používaný-dá se odvrtat nebo vylomit stejně,jako dva předcházející.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Nejlépe klíčem! né já si nemohla pomoc,vím co to je taky jsem si zabouchla ale jak otevřít jinak než je vypáčit to fakt nevím..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jakube33

Podle toho jaké dveře?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Normální klíč- tedy asi ne Fab , ale takový ten placatý co je všelijak zprofilovaný ? A má zespodu zoubky?
PS: Omlouvám se odborníkům, ale chci se nějak dopídit co to je za zámek ev. klíč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Neuvádíte co je to za zámek,jestli Fab,dozický,nebo obyčejný.Obyčejný zámek se da otevřít šperhakem,t.j­.ohnutý hřebík.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petrovskalui

Mně se jednou stalo, že jsem sice klíč měla, ale zalomila jsem ho v zámku a tím pádem jsem se nemohla dostat do bytu. Nejdřív jsem zkoušela všechno možné, ale potom jsem to vzdala a přivolala odborníky z firmy https://www.rr-zamky.cz/ . Ti mi dveře odemčeli a rovnou mi i vyrobili nový klíč.

Avatar uživatele
Pisatel

Těch metod je víc a já doufám, že se ptáte ohledně otevření vlastních dveří :D Hodně záleží, zda jsou to staré dveře do nepoužívaného sklepa nebo bezpečnostní vchodové dveře, které mají ocelový rám a jistící prvky. I samotné cylindrické zámky se dělí do jednotlivých bezpečnostních tříd: https://www.by­dlemebezpecne­.cz/rozdil-mezi-bezpecnostnim-a-beznym-zamkem/

Chce to prostě specifikovat.

před 1005 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek