AVATAR666

Jak se dají otevřít zamčené dveře?

Jak se dají otevřít zamčené dveře? Např. pírkem do vlasů?
Doplňuji:
Aby se nerozbili.., :D dveře normální se zámkem na normnální kloíč

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak se dají otevřít zamčené dveře? Např. pírkem do vlasů? Např. krumpáčem.

Další odpovědi
vagra

Obyčejný dveřní zámek-klíč rovný,různě zprohýbaný,bez zoubků-dá se otevřít zahnutým hřebíkem/drátem,pa­klíčem/

Dozický zámek-klíč zespodu různě vroubkovaný-odborník,znalý těchto zámků,jej otevře pomocí spec.přípravku

Zámek s vložkou FAB-v současnosti nejčastěji používaný-dá se odvrtat nebo vylomit stejně,jako dva předcházející.

aramah

Nejlépe klíčem! né já si nemohla pomoc,vím co to je taky jsem si zabouchla ale jak otevřít jinak než je vypáčit to fakt nevím..

jakube33

Podle toho jaké dveře?

9 řemesel

Normální klíč- tedy asi ne Fab , ale takový ten placatý co je všelijak zprofilovaný ? A má zespodu zoubky?
PS: Omlouvám se odborníkům, ale chci se nějak dopídit co to je za zámek ev. klíč.

oskar

Neuvádíte co je to za zámek,jestli Fab,dozický,nebo obyčejný.Obyčejný zámek se da otevřít šperhakem,t.j­.ohnutý hřebík.

Petrovskalui

Mně se jednou stalo, že jsem sice klíč měla, ale zalomila jsem ho v zámku a tím pádem jsem se nemohla dostat do bytu. Nejdřív jsem zkoušela všechno možné, ale potom jsem to vzdala a přivolala odborníky z firmy https://www.rr-zamky.cz/ . Ti mi dveře odemčeli a rovnou mi i vyrobili nový klíč.

Pisatel

Těch metod je víc a já doufám, že se ptáte ohledně otevření vlastních dveří :D Hodně záleží, zda jsou to staré dveře do nepoužívaného sklepa nebo bezpečnostní vchodové dveře, které mají ocelový rám a jistící prvky. I samotné cylindrické zámky se dělí do jednotlivých bezpečnostních tříd: https://www.by­dlemebezpecne­.cz/rozdil-mezi-bezpecnostnim-a-beznym-zamkem/

Chce to prostě specifikovat.