anonym :D

Jak sbalit stydlivou introvertní holku?

Zdravím, přátelé! Půl roku se bavím s jednou stejně starou holkou. Máme se rádi, skvěle se bavíme, máme společné zájmy, flirtujeme spolu… Prostě parádní na začátek vztahu. Je zde ale jeden zásadní problém – moc se nevídáme, za tu dobu jsme se viděli asi jenom třikrát. Řekl bych, že je to způsobené hlavně tím, že ta holka je hodně stydlivá a introvertní, takže má problém se hodně otevírat lidem, být mezi lidmi… Vždycky, když s ní jsem venku a snažím se jí třeba dotknout, tak mi říká, že jí je to nepříjemné. Prý je to protože není zvyklá, že by na ní někdo sahal a navíc se vyhýbá i lidem, snaží se být na místech, kde moc lidí není… Hlavně kvůli tomu ani moc nechce chodit ven, protože nevěří, že se jejího strachu z lidí někdy zbaví. Jak jí mám tedy přimět k tomu, aby se tohoto strachu zbavila? Řekl bych, že pro začátek postačí, aby prostě se mnou zašla ven apod. A pro ty co by byli zvědaví, tak ne, není to jen z důvodu, že bych jí chtěl sbalit, je to z důvodu, že mi na ní záleží a chtěl bych jí pomoct, aby prostě pak v životě neměla problémy, když si třeba za pár let bude hledat práci apod. Co mám tedy dělat?

Odpovědi
Smack

Zajdi s ní k psychiatrovi.

paul1

Zkuste poradnu online, např. tuto:

Zdroj: https://koucink-psychoterapie­.cz/psychologic­ka-online-poradna/

JežíšKristus

>„Jak sbalit stydlivou introvertní holku?“
>„A pro ty co by byli zvědaví, tak ne, není to jen z důvodu, že bych jí chtěl sbalit“

Tak jo bráško:D

>„flirtujeme spolu“
>„snažím se jí třeba dotknout, tak mi říká, že jí je to nepříjemné“

Moc dobrej flirt, očividně tě chce :D

Art McQuark

Pokud jí chcete pomoc a máte dojem, že má opravdu problémy a trápení, můžete jí doporučit psychoterapii, třeba https://sanvit.cz Ale introverze není nemoc a stejně tak se nemusí chtít citově vázat právě s Vámi.