pas

Jak rozvázat pracovní poměr?

Dobrý den, máte někdo zkušenost s ukončením pracovního poměru? Za rady či názory předem díky.

Odpovědi
Drap

Nejlépe napsat výpověď a zaslat ji zaměstnavateli doporučeně poštou.

nyjono

Když nevíme, jakou máš smlouvu a jak dlouho už platí, dobrá rada velmi drahá.
Neleň a zagoogli.

https://www.go­ogle.cz/search?q=roz­vázání+pracov­ního+poměru&oq=roz­vaza&aqs=chro­me.1.69i57j0l3j6­9i60.6676j0j4&cl­ient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

ivzez

Písemně.
Jiný způsob není možný.

Uvedete-li více informací,
doplním (možná) něco i já.