Avatar uživatele
annas

Jak rozumíte tvrzení?

Peníze ničí i ty, kdo je nemají.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, Jahoda, anonym, anonym, vagra, rynek878, pekynka, straširybka, anonym před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Peníze kazí charakter,ale když ono se bez nich nedá žít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

chápal bych to tak, že chudé ničí právě absence peněz, jinými slovy peníze je ničí svojí absencí. Bohužel to v dnešním světě tak chodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Já bych to chápal tak, že nedostatek peněz zničí člověka, ale trochu jinak a hůře než když jich je nadbytek.

Peníze nejsou všechno, když jsou !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

nevím, já bych to pochopila tak, že z těch, co je nemají, se stávají závistiví. pak to někdo neunese a jde krást nebo pro peníze druhých zabije, unese dítě…takže asi tak?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Penize,prachy,many-nici vsechno.
Doplňuji:
Penize=kazisvet.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„LÁSKA K PENÉZŮM JE KOŘENEM VŠEHO ZLÉHO“
VŠIMNĚTE SI P. ANNAS ,ŽE LÁSKA K PENĚZŮM
A NE PENÍZE SAMY !!!
MÍT PENÍZE JE VELMI NUTNÉ V TOMTO SVĚTĚ ABY MĚL ČLOVÉK DOSTATEK FINANCÍ PRO SEBE,SVOJI RODINU,NEJBLIŽŠÍ PŘÁTELE ALE TAKÉ PRO TY, KTEŘÍ NEMAJÍ ANI KDE SPÁT A NEMAJÍ ANI CO JÍST-TÍM MYSLÍM TŘETÍ SVĚT.INDII A.T.D.CO SE TÝKÁ BEZDOMOVCŮ TAK JE JIM NEJLÉPE POMÁHAT PŘES ARMÁDU SPÁSY-COŽ JE VOJENSKO-KŘESŤANSKÁ ORGANIZACE.NA TOMTO SVĚTĚ JE SKUTEČNĚ MNOHO VELMI BOHATÝCH LIDÍ,ALE JSOU TAK HAMIŽNÍ,ŽE JE VŮBEC SVĚT CHUDÝCH NEZAJÍMÁ.NEMÍT PENÍZE JE VELMI ŠPATNÉ A ZDRCUJÍCÍ.VĚTŠINA TĚCHTO LIDÍ SE DOSTANE DO SITUACE,KDY NENÁVIDÍ VŠECHNO A VŠECHNY,ALE NE PROTO,ŽE BY ZE SVÉHO SRDCE BYLI ZLÍ,ALE PROTO,ŽE JE DO TĚCHTO STAVŮ ZAHNALA BEZCITNOST BOHATŠÍCH LIDÍ,KTEŘÍ JSOU SCHOPNI DO UMÍRAJÍCÍHO ČLOVÉKA JEŠTĚ KOPNOUT.
ČLOVÉK TAKÉ NEMUSÍ BÝT EXTRÉMNĚ BOHATÝ ABY CHUDÝM NA TOMTO SVĚTĚ ASPONˇMENŠÍ FINANČNÍ ČÁSTKOU NEMOHL POMOCI.TAKÉ DOBRÉ SLOVO A DOBRÁ RADA VELMI POMÁHAJÍ.JÁ VŠAK K TOMU NIKOHO NENABÁDÁM-JE TO VĚC SVĚDOMÍ KAŽDÉHO ČLOVĚKA. TOLIK MÁ ODPOVĚĎ---ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Iliines: tak to by mohly bankomaty při výdeji peněz na tom lístku psát „peníze ničí zdraví“ nebo „peníze mohou zabíjet“ 🙂 Já tohle riziko rád podstupuji 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ale ano Toruku,ja to myslim obrazne,asi jsem se spatne jednoduse vyjadrila,nebot vim ze bez penez se neda zit-jsou potreba,z moji strany je to uplme jiny nadhled co se tyce penez.

před 5007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek