simoneta

Jak roztáhnout text v LibreOffice Writer?

Dobré poledne, dělám projekt pro učitelku s předlouhou, kde je text rozdělen na odstavce a musí se vejít na A4. Text se mi zarovnává do bloku (což musí být) ale vytváří mi dlouhou nudli pod sebou. Nevíte někdo jak roztáhnout text na řádku aby zaplnil celý řádek a né jen jeho část ? Děkuji za pomoc :)

Odpovědi
cochee

Nevím, jestli ti dost dobře rozumím: máš moc tlusté nevyužité okraje?
Doplňuji:
Jestli ten palec od tebe znamená souhlas, pak zkus následující: http://help.li­breoffice.org/Com­mon/Page/cs#O­kraje