Man 23

Jak rozchodit stále se restartující Xiaomi redmi note 9 ?

Dobrý den, mám k Vám jednu otázku a byl bych moc vděčný za všechny Vaše rady. V roce 2020 v říjnu jsem si koupil mobil Xiaomi redmi note 9 64GB. Zpočátku mi šel úplně perfektně, byl jsem za něj moc rád, jelikož poměr cena/výkon byly famózní ! První ale malý zádrhel přišel cca po čtvrt roce užívání. V zimě 2021 asi v lednu nebo únoru se mi jednou stalo, že se mobil úplně vybil. Tak jsem ho dal do nabíječky, nabil, chtěl jsem ho zapnout a najednou se objevovalo jenom nápis REDMI a zase to zhaslo, potom po chvilce se ukázalo jak logo REDMI a pod tím i powered by android a mobil v pohodě naběhl. Během roku užívání přicházely další neduhy, bohužel se mi to párkrá tohle zase stalo a mobil jsem vždy tím, že jsem ho přidržoval tlačítko zapnutí vícekrát, tak se mi vždy ho povedlo zapnout, ale tento týden přišel zásadní zlom. Z pondělí na úterý jsem měl mobil nabitý na 30% a šel jsem spát a měl jsem zaplý čtecí režim a tatkto odložil mobil a šel spát. Ráno se probudím a najednou nešel zapnout mobil (občas se mi stává, že se taky sám od sebe vypl a pak jsem ho musel zapnout) tak mobil zapínám, ale tentokrát jsem ho už nerozběhl. Když ho zapnu, tak se děje stejný scénář, problikává nápis REDMI, po chvilce se rosvítí i pod REDMI nápis powered by android akorát s tím rozdílem, že se po chvilce nápis REDMI i powered by android rozsvítí v tom čtecím režimu, což se mi nikdy před tím nestalo a nenaběhne a zase zhasne a naběhne MAIN MENU a je tam na výběr reboot system, wipe data, miu help nebo něco takovýho. Tak dávám reboot systém a ten stejný scénář a mobil nenabíhá, už tři dny. Mám docela z roho dilema, a prosím někoho o radu, jak ho zapnout, abych nebyl nucen vybrat volbu wipe data a tím přišel o data v mobilu. Moc Vám budu vděčný za Vaše rady. Moc děkuju.

Odpovědi
elkon

V mobilu nemáš uchovávat nic důležitého, vždy máš mít zálohu někde na Google, nebo v jiném Cloudu. Zkus dát telefon do továrního nastavení. Pokud to nepomůže, tak asi nový. Také lze mít zálohu v My Phone Explorer.