:/

Jak rodičům rozmluvit pořízení psa?

Zdravím všechny. Chci se zeptat, jak rodičům rozmluvit pořízení psa. Mí rodiče jsou totální blázni do psů, já naopak psy nenávidím. Před rokem a půl nám umřel pes a rodiče chcou pořizovat dalšího. Já naopak ne. Vůbec mě neposlouchají, přitom jsem slušný člověk (nelžu, dělám domácí práce, ve škole se mi daří). Zkrátka se chci zeptat, jak jim to rozmluvit. Budu rád za každou radu.

Nejlepší odpověď
Savier

Pes by ti neměl vadit. Je to hodné zvíře.

Další odpovědi
paul1

Není dobré brát rodičům radost. Rada zní: nechat je žít.

Drap

Pokud Bydlí rodiče u tebe a ne ty u nich, pokud je živíš a platíš všechny náklady na domácnost, tak jim klidně osa zakaž. Pokud rodiče živí tebe, platí náklady na bydlení atp. , tak si musíš počkat až budeš plnoletá a soběstačná, Do té doby o tom rozhodují rodiče,
p.s. Člověk který nenávidí psy by se neměl, podle mne, za člověka vůbec považovat,

cappuccino

Co kdyby ses na to zacal divat trochu kladne? Moji znami prave poridili stene svym trema detem. Holkam je 14, 10 a malemu 4 roky. A holky se nemuzou dockat, az budou psa chodit vencit, protoze je to nejlepsi zpusob, jak se seznamit s klukama!
Takze porizeni psa by mohlo byt i pro tebe vyhodou! Navic bys ziskal verneho kamarada, ktery nikdy nezklame!

Dochy

Drap "Člověk který nenávidí psy by se neměl, podle mne, za člověka vůbec považovat,:

Trochu přeháníš. Lidé jsou různí a soudit je podle toho zda mají nebo nemají v oblibě psi je poněkud zcestné. To bych zrovna tak mohl tvrdit, že ten, kdo nemá rád klíšťata by se za člověka neměl považovat…