Avatar uživatele
devi344

jak říct mamce že jsem dostal pětku z matiky. jak jí obměkčit

z matiky dostávám čtyřky,trojky ale já to prostě nechápu. Geometrie mi celkem jde, ale aritmetika je strašná. Tu pětku jsem dostal z procent. Chtěl bych si to nějak opravit ale učitelka nám nedává žádné možnosti.
Sice z matiky na výzo budu mít za 4 ale pro mamku je důlležitá známka tato. Ještě budeme psát nějaké testy z geometrie takže to snad vyjde
Doplňuji:
já to vim už od pondělí, ale strach je silnějš a tak jsem jí to neřekl

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
danad1

Odpoveď byla označena jako užitečná

No syn mi špatnou známku občas zavolá předem do práce než dojdu domů, nebo mi jí naservíruje s nějakou dobrou známkou ( pozor funguje jen s nějakým hlavním předmětem, taková jednička z tělocviku, nebo hudebky moc nenadchne ). Pak je taky dobré projevit snahu – domluv se s nějakým kamarádem, který matice rozumí ať ti jí vysvětlí a pozvi si ho domů, aby mamka viděla, že to myslíš vážně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?devi344 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
phirana

Řekni jí, že fetuješ a tvoje polovička je těhotná. Pak, že čekáš na výsledky HIV testů. Chceš samozřejmě nechat školy a jít pracovat, aby si uživil rodinu. Dostal si fajn fleka na hrabání listí. Až bude z tebe pěnit, tak jí řekni, že si děláš srandu a dostal si jen pětku z matiky. Uvidíš, jak jí spadne kámen ze srdce a bude ráda jen za tu pětku. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

devi344, chceš obměkčit mamku nebo tu pětku a tím pádem matikářku? Zřejmě budeš muset asi zvládnout oboje. Je pro Tebe jednodušší napsat dotaz sem a ptát se cizích lidí, co s tím. Takže v první řadě musíš s barvou ven. Vysypej to ze sebe hned dnes. Uvědom si, že když to neuděláš, tak budeš mít celý víkend zkažený, a to není třeba. Jednou to říct stejně musíš. Začni se svým problémem s učivem dělat pořádek od základu. Jako jsi tady dokázal přiznat, jak to s Tebou je, tak to řekni mamince.
Procenta jsou jedno z nejjednodušších učiv na základní škole. Pravdu ale máš, že je to třeba pochopit. Není proč se toho bát. Jestli s tím chceš pomoct, napiš mi do interní pošty. Tohle by se dalo zvládnout i přes net. Uvědom si jednu zákonitost – jestliže některé učivo nepochopíš a potom nezvládneš, tak se na to bude „nabalovat“ další a další školní látka a začneš s tím mít skutečné problémy.
Nemusíš mít jedničky, ale je zbytečné se v tom začít topit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Záleží na tom, jestli se učíš. Pokud ano, tak to mamince jistě vysvětlíš, ale pokud ne, tak sis to bohužel zavinil sám a maminka pro tu pětku jistě mít pochopení nebude, a to právem. Bez přípravy do školy bohužel pěkné známky mít nelze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek