Tynka101

Jak říct klukovi, aby se odstěhoval a chodíval sem jen na návštěvu?

Jak mu mám říct, že se má odstěhovat, když ho milují, a nekteri lidí ho tu nechtějí a moje rodinna taky ne? Děkuji

Jak říct klukovi aby se odstěhoval a chodíval sem jen na návštěvu

Odpovědi
nyjono

A co ty? Ty ho tam cheš?
Co to je za ty ostatní lidi, co ho tam nechtějí?
Co vám je do nich?

da ny

Jasně a asi česky :D

Pokud jde o formu spolubydlení, je nutný souhlas ostatních! Pokud nechtějí, aby s vámi bydlel, je to jasný důvod. Respektujte soukromí a přání ostatních

CHYBÍ ZÁKLADNÍ INFORMACE. Neuvedla jste věk, formu bydlení, zda jste závislá na rodičích. Zamyslete se nad tím, zda ve slepé zamilovanosti „nevidíte“ to, co vidí ostatní. Někdy milujeme nesprávné lidi a chvíli trvá, než to dojde i nám!
Rodina není povinna ubytovávat Vašeho, nějakého „nápadníka“. Neměla bych ani tu drzost to po nich žádat.
Postarejte se o vlastní bydlení (pronájem) a soužití.