Vercule

Jak řešíte nechuť na sex i přes to, že partner ho po vás chce?

Odpovědi
paul1

U ženy není problém mít sex, i když ho nechce. Pokud má partnera ráda, tak mu vyhoví.

marci1

Stává se to málokdy, ale pokud se to stane, chápavý partner to pochopí. Jen jednou třísknul dveřmi v ložnici! 🙂

michalds

Když nechce, tak se má snažit na moc ho chtít mít, až ho bude chtít mít.

Kazatel

Takový jsou nejhorší, neubyde jich, ale nedopřejí. Zajímavé je, že ženy to vnímají úplně jinak než muži.

dubraro

Neřešitelné. Pokud soustavně nemáte chuť na sex s partnerem, nezbývá, než vyměnit partnera. Pokus řešit to na sílu, přemáhat se a „podržet“ vyvolá posilující zpětnou vazbu, takže po čase vám bude odporné na něj byť i jen pomyslet a rozchod bude ještě horší.

da ny

Nenutím se.
Důležité, je vědět, znát PŘÍČINU nechuti. Pak mohu řešit.
Chce to hlavně zdravou mysl! Netoužit po dokonalosti (vzhled, pořádek v domácnosti aj.). Nebýt sedřená k padnutí, vedle ignoranta, Alipaši a lenocha.

Partneři mohou mít rozdílný apetit přechodně nebo po celý život. Pak najít kompromis nebo se rozloučit.

Možná máte problém sama se sebou (nespokojenost se vzhledem, nedostatek sebevědomí, nedostatek zdravé sebelásky/přijetím sebe samé). Je možné, že nejste ve vztahu spokojená či příliš unavená. Pak je sex, to poslední, co ženu zajímá.
Někdy lze partnerovi, „jen vyhovět“. Pokud je to často a příliš vyžadováno, může dojít k odporu k sexu (na hodně dlouhou dobu).

Gabullka

Mně s tím dobře pomáhají tady ta afrodisiaka https://e-kondomy.cz/afro­diziaka-a-feromony/afro­diziaka-pro-zeny/venicon-for-women-eu-4tbl

JarkaHor

Když mám krizi, tak si pomáhám tady tímto doplňkem https://supere­rekce.cz/6-fly-pro-zeny

KaraskovaAl

Ahoj, tento problém jsem řešila celkem dlouhou dobu. Po vyzkoušení všeho možného jsem narazila na společnost Flagranti, která mimo jiné prodává přírodní přípravky na zvýšení libida, a to jak pro muže, tak i pro ženy. Moc doporučuji.

JarkaHor

Sáhla bych potom, co má supererekce. Tam je i to složení šetrnější.

Vercule

Gabullka: A to si můžu vzít před každým sexem? Je potřeba to konzultovat s lékařem?

SarrahParker

To co je volně prodejné na e-kondomech, tak nemusí pokud nemá nějaké zdravotní problémy ;) potom už by měl

JarkaHor

Pokud jsi zdravá, tak nemusíš. Výrobek nesmí užívat osoby trpící srdečně-cévními onemocněními. Takže pokud se tě to netýká, tak ho můžeš vyzkoušet.

dubraro

marci1:
… a víckrát jsem ho neviděla. 🙂