dust8

Jak řešit nynĕjší Gmail email problémy se synchronizací nově přichozích emailů u androidu?

Prostě se nezobrazují nové emaily. Dokonce jsem to I testoval. Jde o mobil android aktualizovany.

Nejlepší odpověď
JK2021

V aplikaci Gmail je pro zobrazení nově příchozích e-mailů nutno seznam zpráv aktualizovat potáhnutím směrem dolů. Jestli ovšem máte u účtů v telefonu/tabletu zapnutou synchronizaci, mělo by to fungovat, a pokud ne, je je to vážně divné.