panxnotdead

Jak reagovali?

Když ste měli kluka nebo holku a změnili jste styl, jak na to reagovali? Samozřejmě nemyslím takovou změnu jako že z hopera půjdu na punkera, prostě jenom lehce to pozměníte.

Nejlepší odpověď
Damiana

Když je to změna k lepšímu a ten druhý má vkus a není úplně slepý, obvykle bývá nadšen a chválí.
Osobně ráda měním image, střídám různé styly, protože móda je o zábavě a mě baví si hrát, ale znám se a tak vím, co mi bude sedět. Musím říct, že se ještě nestalo, že by si partner nevšiml a nepochválil mne.
Nemám ráda muže, kteří totálně přehlíží to, jak žena vypadá – když přijde třeba od holiče, úplně to zazdí – to je buranské chování a chlapíci se pak nemohou divit, že nebudou mít nikdy spokojený vztah. Každá žena (většinou) se chce líbit a je ráda, když její půvab milou a upřímnou lichotkou ocení právě ten, kterého má ráda.:-)

Další odpovědi
pizlicka

muj partner,vzdy rekne-jé,ty mas novy svetrik?ten jsem jeste nevidel,slusi ti,hmmm,no joo,peknéé.rika to mazlivym neznym tonem.libi se mi,ze se chova jak k male holcicce.pak me vzdy pohladi po vlasech a obejme mne.