22aa

Jak pustit na Youtube cca 240p video na mobilu Blackberry 9720?

Dobrý den.
Prosím vás nevíte jak pustit video 240p okolo přes yt na blackberry 9720?
Nejde mi nainstalovat opera mini 5.0 a další jabe aplikace. Píše mi to chybu. Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Alesh

Kup si telefon nebo stáhni to video na PC a převeď do formátu (resp. kvality), který ta kalkulačka zvládne přehrát.

Lgee

BlackBerry 9720 jsou velmi dobrý mobily mělo by to jít i na 720p ale tazatel asi spíš nechce placat zbytečně data jinak je to mobil velmi kvalitní a levny

22aa

Tak mi pošlete jar2alx converter. Nevím jakej film na android stáhnout?

22aa

na co plejtvt data je tam přece wifi.