Avatar uživatele
Jan David

Jak připravit přítelkyni hezký večer?

Dobrý večer, tak mě napadlo, že zítra udělám přítelkyni radost, připravím jí večer na který dlouho nezapomene. Nemyslím romantiku, svíčky a tak, ikdyž to do toho samozřejmě taky patří. Holky, jaký na to máte názor, co byste večer uvítaly, jak si představujete takovou „noc plnou vášně“ a pánové, udělali jste už někdy něco takového? Tak se svěřte! Pár nápadů už mám, uvítám nějaké další, hlavně ty originální…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

To snad vyplyne ze situace, kdo se moc snaží tak je pak zklamanej......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
monkey

vy sám víte pro co má vaše přítelkyně slabost a proto bych to směřoval tam kde to pro ni bude působivé.má přítelkyně byla mile překvapená už od rána,v práci měla na stole květiny s pěkným psaním.odpoledne dostala další milý vzkaz s malou pozorností.na vzkazu bylo pozvání do kina a po té večeře ve dvou uzavřeném salonku kde byl připraven stůl-svíčky-přítmí-večeře-příjemná nerušená muzika.po tom příjemný třetí dárek ,třeba náramek či prstýnek.byla dojatá a to se dělo potom tady psát nebudu:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Škoda že chcete přítelkyni udělat radost už zítra.Kdyby ste to odložil o týden,rád bych Vám 27.10 poradil pěkný program.:-D
27.10 bude tuším středa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jde o to, jestli by ta přítelkyně stála o to, aby prožila noc plnou vášně. Také jde o to, zda slovem přítelkyně rozumíte milenku nebo kamarádku?
Co takhle pozvat někam na pěkný oběd či večeři, strávit krásné chvíle. To je někdy mnohem lepší než dotyčnou sklátit na první posteli, nemyslíte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FilosofovaEm

Já mám návrh 🙂. Vyper prádlo, umyj nádobí, vytři podlahu, ukliď toaletu. Pak jí vezmi do drahého obchodu s oblečením, popřípadě spodním prádlem, kabelkami či botami. A pak už jen hurá na luxusní večeři. Když bude mít chuť, dopřej jí uspokojení aniž bys sám cokoliv vyžadoval a pak už jí nech jen sladce spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Šampaňské, ovoce, nějaká hračka, se kterou jí můžete připravit podle mne i velkou rozkoš, ale nějakou podle toho, co víte, že by jí dělalo dobře (má ráda něžný nebo vášnivý sex), a určitě skvělá by byla masáž, když si koupíte nějaký krém, či dětský olejíček, tak to je velmi příjemné a uvolňující…krásně se partnera zrelaxuje a bude vám vrnět pod rukama…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2442 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek