Fienir

Jak přinutit rodiče, aby klepali?

Je mi jasné, že mám být vděčný za střechu nad hlavou a takové podobné věci, tak mi toto prosím nepište.

Tady jde o to, že bych byl nerad, kdyby mi vlítli do pokoje zrovna ve chvíli, kdy bych to nečekal.

Nejlepší odpověď
anonym

oznám im, že si už veľký a chlapec a bol by si rád, keby ctili tvoje súkromie.
inak už dosť dávno vymysleli taký zázrak, hovorí sa tomu kľúč.

Další odpovědi
zzzzz

No já myslím, že když jednou uvidí, to co vidět nechtěli, tak klepat začnou.

venkovan

Popros, požádej a na dveře napiš „Prosím klepat“.

Beer4Real

dej si na dveře takovou tu otáčecí cedulku kde je na jedné straně napsané volno a na druhé nevstupovat. při běžném provozu nech volno a až si budeš na pc prohlížet nahé ženské tak ji otoč :)

iceT

Zamykání se není zrovna dobrý nápad,třebas už jen z toho důvodu,že kdyby se ti nedej bože něco stalo a ty bys zamčený,tak by se k tobě třeba hned nedostali.Tím ovšem nechci říct,že je to špatný nápad,ale mělo by stačit rodiče požádat nebo poprosit,aby klepali se slovy,že ty jse jim taky do ložnice nevhrneš jak velká voda.
Ono by mělo být jaksi celkem jasné,že na zavřené dveře se klepe,protože mě se kdysi stalo,že jak jsem byla na dámách v hospodě,tak se mi tam bez klepání chtěla nahrnout jedna baba,a velice se divila,že dostala dveřmi ránu do hlavy,protože jsem přirazila zpátky.Naštěstí se ty dveře otvíraly dovnitř a bohužel se nedaly zamknout…

pusinka50

No mně jednou syn předvedl, jakým razantním a hlasitým způsobem chodím po bytě, zavírám okna, vlítnu k němu do pokojíčku atd, a že se vždycky strašně lekne a taky ty zvuky ho ruší. Když jsem ho viděla (a v jeho předvádění sebe), začala jsem si ihned dávat majzla. Taky jsem si všimla, jak po mém příchodu k němu do pokoje vždy ihned zavírá právě otevřenou web stranu na PC a tak potom, když jsem chtěla jít k němu do pokojíčku, začala jsem klepat, anebo jsem aspoň jela rukou po skleněné výplni ke klice, aby ho ten zvuk upozornil, že máma jde.
Myslím, že když rodičům předneseš normálně a slušně žádost, aby na tebe začali klepat a takhle nějak to zdůvodníš, že už máš svůj věk a nárok na soukromí, tak rozumní rodiče to pochopí

Lucijej

Jo to je těžké, mně se to nepovedlo za celý život. Naši sice „ťukali“, ale takovým způsobem, že jednou ťukli a okamžitě vstoupili, takže celá ceremonie s ťukáním ztrácela smysl.....