Andyksandy

Jak přijít na to jestli muž lže a podvádí?

Ahoj, mám spíš dotaz pro muže, už přes rok se vídám se zadaným mužem (38) bezdětný a není ženatý.. vztah má již 10 let. Intenzivně se vídáme. Dokonce se od své " partnerky " odstěhoval a tvrdil že bude se mnou. Po pár týden se mi přiznal, že stále myslí na ní, že neumí zahodit minulost. Vrátil se k ní. Po nějakém čase jsme se zase dali dohromady a od té doby pendluje mezi námi. Pokaždé když o jednu z nás přijde tak k té víc tíhne. Tvrdí mi, že je do mě zamilovaný, ale nemůže mi dát to, co bych chtěla… Stále ode mě utíká a to samé dělá i u ní. Je to nějaká psychická porucha? Může muž milovat dvě ženy? Opravdu neví co chce? Nebo celou dobu jen lže a nikdy od ní odejít nechtěl? Jsem jen oslepena láskou a zamilovaná? Ztrácím s ním můj drahocenný čas, ráda bych založila rodinu a měla někoho normálního, ale neumím se bohužel odpoutat od někoho kdo mi stále dává naděje. Kdo mi vyznává lásku, ale na druhou stranu nikdy po mě nechtěl abych na něj čekala, dala mu čas.....
Možná někomu znim jako hloupá naivní holka, to opravdu nejsem, růžové brýle už jsem si sundala, jen bych potřebovala zjistit proč to dělá.. A když nad tím tak přemýšlím, tak mi asi nikdo z vás neodpoví, ale alespoň vaše názory, třeba pomůžou.dekuji 🙂

Nejlepší odpověď
autacek

Musíte si sama určit, jestli Vám vyhovuje být tou druhou. Může Vás mít rád, můžete si rozumět, klapat Vám to, ovšem pokud se bude vracet od Vás k té druhé, budete pro něj v konečném důsledku jen kratochvíle.

Ostatně v dnešní době vám nic nezakazuje žít ve třech, to by se Vám ale asi příliš nezamlouvalo.

Vaši situaci podstatně ulehčí, když si sundáte zamilované růžové brýle a nejlépe si najdete co nejdříve muže, o kterého se nejenom nebudete muset dělit, ale pro kterého budete nejen na prvním místě, ale i ta jediná.

Další odpovědi
ivzez

Andy,
to není otázka pro muže ani pro jiné ženy,
to je otázka jen a jen pro Vás.

Dokonce ani nepotřebujete vědět, proč ten muž dělá to, co dělá.
Ale odpovím Vám na to: Dělá to jen proto, že mu to obě dovolujete.
(Nikdo si k Vám nedovolí to, co mu sama nedovolíte.)

Lže Vám oběma a vyhovuje mu to tak.
Jestli chcete založit rodinu, toto pro Vás není dobrý partner.

Mc Merkurion

… otázka je, kterou z vás dvou podvádí, a jinak si myslim, že jen potřeboval změnu … muž dokáže milovat více než jednu, dvě i více žen naráz, to jen ženský to nedokážou pochopit a nevěří tomu, holt chtěj slyšet, že ona je ta jediná …

dudu

Jak se ti líbí rčení „Když fena nechce, pes neskočí“.

dubraro

Ptáš se na to, co již víš. Ano, lže a podvádí.
A pravděpodobně ani sám z toho není šťastný, ví, že to není v pořádku. Nedokáže se odpoutat od partnerky, na kterou je zvyklý (i když ona se k němu možná ani dobře nechová) a zároveň nechce přijít o (zřejmě mladší) milenku, se kterou je mu dobře. Těžká, avšak nijak výjimečná situace. V každém případě nejhůř z toho nakonec vyjde on.

Kryšpín

Taková švédská trojka není k zahození přítel má pravděpodobně solidní výkon a chová se jako zajíček hop hop hopky běžím dále na další hopky