Avatar uživatele
yank

Jak převážíte psa ve vlaku?

Ahoj, jelikoz mam triletou Shibu a nikdy jsme nahubek nepotrebovali tak pochybuji ze ho naucim v kratke dobe nosit nahubek. Chci se zeptat jak je to ve vlaku – je opravdu nutne tahnout pejska v bedne nebo s nahubkem nebo je to jen aby se nereklo? Je maly, cistotny a klidny. Diky moc

Zajímavá 0 před 1850 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Když nepojedeš ze Starkoče do Náchoda, jezdí tam průvodčí de-bil. Jinak v podstatě je to bez problémů, s košíkem jen nastoupíš, zjistíš průvodčího jestli je normální, dá se s ním domluvit. Košík sice potřebuješ, ale „nemusí“ být nasazený celou cestu. Liška jezdí vlakem ráda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Ta ustanovení nejsou jen tak pro nic za nic. Mají svůj význam. Abych tak řekl, není to nutné, dokud se „něco“ nestane. Poutat se v autě taky pro provoz žádný smysl nemá. Ale jak se „něco stane“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, je to nutné.

  1. nevíš co se přihodí
  2. Nevíš na koho narazíš

Osobně také se psy nemám problém, ale někteří lidé ano a ten vlak je především pro lidi. Osobně si myslím, že by každý pes se kterým cestuješ mezi lidmi měl být naučen na náhubek a vodítko. Když je pak příznivá situace (třeba ve vlaku máš kupé sám pro sebe, nebo cestuješ s lidmi, kteří zřejmě se psi problémy nemají, vždy pak psa můžeš zas odstrojit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Můj pes se nošení náhubku učit nemusel.
Prostě se nasadil a hotovo. Ani mu nevadil.
Možná jen děláš z komára velblouda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ve svém autě jej musíš mít také připoutaného, tak co se diviš ??? je to nařízeno, co kdyby se něco stalo, někdo zatáhl za brzdu atd, ne, není to aby se něřeklo, je to nutnost a všechny, kdo tyto nařízení nedodržují (jo, já mám malýho pejska, tak s ním přeci můžu do krámu, mám ho přeci v tašce, atd) bych nemilosrdně pokutoval, až by zčernaly >>> jak k tomu přijdou ty ostatní plemena a rasy ??? toto je opravdu RASISMUS !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iamtheiam

Jděte normálně bez náhubku, pravidla platí jen pro zlé pejsky, a to ten váš není. A kdyby vás z vlaku vyhodili, tak za to nemůžete vy, ale „debil průvodčí“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@iamtheiam: >>> blbost na entou …

před 1846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

McMerkurion… nejspíš jsi nepochopil ironii… 😁

před 1846 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… toto na ironii nevypadalo …

před 1845 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Obávám se, že tentokrát to tak nepřipadalo jen Tobě 🙂

před 1845 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Dyk je to evidentní ironie…

před 1845 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

Když bude sedět na sedačce, tak si musí dát nohy dolů.

před 1849 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek