Študent007

Jak přesně funguje dálkové studium na SŠ?

Je to jako při individuálním stud. plánu nebo je v tom rozdíl?

Představuju si to asi tak, že se do té školy chodí asi jednou týdně v odpoledních hodinách – udělat/dodělat zkoušky (-tak to funguje na VŠ jestli se nemýlím…). Ale jak to funguje s tím materiálem, který se mám doučit – to mi to ti učitelé dají nebo pošlou anebo si to mám nějak sehnat sám (od jinch studentů)??

Studoval někdo dálově nebo individuálně?

Děkuji!

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz, kde se o dálkovém studiu dovíte víc. Nejvíc informací dostanete od školy, na niž se chcete přihlásit.

http://www.ssknih­.cz/dalkove-studium/

Ve škole, která je v odkazu, probíhá výuka v sobotu.

Na soukromé škole se za studium platí, na veřejné střední škole se školné neplatí, jak je možné zjistit z odkazu.

7531M01 – Předškolní a mimoškolní pedagogika
Učitelství pro mateřské školy a vychovatelství Střední vzdělání s maturitou 2018–2019 3 roky Dálkové 30
Všeobecné informace o oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika
Školné: neplatí se

https://www.stred­niskoly.cz/sko­la/600017842.html

Další odpovědi
msi

Annas: Při dalkovem studiu se platí i na veřejných. Jak SŠ tak VŠ.

Admin2

Ad msi

Pokud tvrdíte něco jiného, než je napsané a doložené odkazem u předchozí odpovědi, měl byste rovněž vložit odkaz.

Na vysoké škole se za dálkové studium platí, to máte pravdu, ale po otevření odkazu, který se týká letošního školu roku, je uvedené, že školné se NEPLATÍ.