Kralovass

Jak probíhá individuální studium na ZŠ a zda mně je povolí, když mám psychickou nemoc?

Individuální studium na ZŠ

Chtěla bych se zeptat, jak probíhá individuální studium na ZŠ a jestli mi to daji když mám psychyckou nemoc. Jsem prave v 8.rocniku, často chybim kvůli tomu. Dekuji za odpovedi

Odpovědi
ivzez

To je otázka na ředitele tvé školy.
A pozor, na ZŠ nejde o studium.

nyjono

Můžeš se taky poradit tady.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zmeskane-hodiny

Na to ti odpoví tvůj, popř. tvá třídní.
Nebo ředitel(ka školy.
Tady to nemůže nikdo přesně vědět.

Drap

Na základě posudku a doporučení odborníka, může povolit ředitel školy. Učení potom probíhá podle stanoveného programu. Ten se může a bude případ od případu lišit.

annas

Zřejmě jste změnila a ptáte se znova.

Dostala jste jasnou odpověď, že záleží aa řediteli školy. Kromě toho je třeba, aby všechno vyřizovali rodiče.