mosoj

Jak přenést „oblíbené“ z IE 7 na jiný počítač?

Čeká mě abgrade compu a tak si to ujasňuji dopředu.
Děkuji.
Doplňuji:
Neumí to přímo již v IE 8 ? Pak by bylo jednoduší před přenosem provést abgrade na IE 8.

Nejlepší odpověď
Bumbes

IE7 si ukládá záznamy o oblíbených do složky uživatele účtu. Stačí tuto složku „Oblíbené položky“ zabalit ve WinRaru (bez Desktop.ini) a v nové instalaci OS tam rozbalit. Jde to i bez archivace, ale bez záruky nepoškození dat.
Ještě tu je možnost formou „bookmarks.html“, ale tu ani já nevyužívám, když mám jednodušší řešení.
Doplňuji:
Jak napsal ‚rynek‘ je dobré mít své oblíbené s sebou. Na FlashDisku mám složku s aktuálními odkazy mých „oblíbených/zá­ložek“ v rozbalené formě. Při návštěvě u klienta kliknutím na odkaz pouštím potřebné www přímo z FlashDsku, i bez jakéhokoli importu.

Další odpovědi
rynek878

já je mám uložené mezi ostatními programy,které používám při pomoci známým na flashce ve formátu bookmarks.html.,no a potom stačí jenom import do IE8.
Zde je ještě jeden prográmek na přenos „oblíbených“.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/zalozky_a_o­blibene/transmu­te/

anonym

moderni prohlizece jako napriklad chrome uz nejaky cas ukladaji zalozky v internetovem cloudu, takze po nove instalaci jen staci zadat prihlasovaci udaje a veskere nastaveni, vzhled prohlizece i zalozky a historie se okamzite obnovi, podobne i firefox – ten k tomu potrebuje rozsireni Firefox Sync (https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/10868/ ) … ie tohle neumi, tam je treba rucne kopirovat soubory s koncovkou *.url ve slozce oblibene