Katru7

Jak přemluvit učitele, aby si se mnou zahrál duet na kytaru?

Já vím, je to dost blbá otázka :D. Prostě jsem strašně stydlivá i když vím, že by si ho se mnou možná zahrál. Pořád se na něj dívám jako na svatý kopeček a hodně by mi ten duet pomohl. Noty mám, ale prostě se ho bojím zeptat, a že bych pak s ním chtěla jít na ,,zuš,, koncert. Nevím kdy, teď se furt neco učím a nevím jestli by neřekl ,,příště,, a pak by na to zapoměl. Odkaz je tu: http://www.you­tube.com/watch?v=r2K5Ic­pZEU4
Doplňuji:
No, když já jsem se do něj zabouchla a nemůžu si pomoct xD (mám 13)

Nejlepší odpověď
marci1

Klidně se ho zeptej, i kdyby odmítl, za pokus to stojí. Nemusíš se za to stydět. Je hezké, že některé děti ještě v dnešní době hrají na kytaru a ještě si k tomu chtějí zahrát se svým učitelem. 🙂
Doplňuji:
Zapomeň na zamilovanost, ta časem přejde. Většina z nás to zažila v Tvém věku také.

Další odpovědi
Emefej

Normálně se ho zeptej. Jestli je to dobrý učitel, určitě tě neodbyde.

anonym

Doplnění tvůj dotaz staví do poněkud jiného světla. Obdiv žactva k učitelům a učitelkám je běžný jev. Jsou to první autority v našich životech. Jenom s tím zaboucháváním opatrně. To bys měla dostat pod kontrolu.
Jinak přece není žádný problém vzít noty a učitele se přímo zeptat. Učitelé v převážné většině případů mají pro své žáky pochopení a těší je, když právě ti jejich žáčci v něčem vynikají.
Má rada: city stranou a tu kytaru zkus probrat.