Avatar uživatele
Katru7

Jak přemluvit učitele, aby si se mnou zahrál duet na kytaru?

Já vím, je to dost blbá otázka :D. Prostě jsem strašně stydlivá i když vím, že by si ho se mnou možná zahrál. Pořád se na něj dívám jako na svatý kopeček a hodně by mi ten duet pomohl. Noty mám, ale prostě se ho bojím zeptat, a že bych pak s ním chtěla jít na ,,zuš,, koncert. Nevím kdy, teď se furt neco učím a nevím jestli by neřekl ,,příště,, a pak by na to zapoměl. Odkaz je tu: http://www.you­tube.com/watch?v=r2K5Ic­pZEU4
Doplňuji:
No, když já jsem se do něj zabouchla a nemůžu si pomoct xD (mám 13)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Klidně se ho zeptej, i kdyby odmítl, za pokus to stojí. Nemusíš se za to stydět. Je hezké, že některé děti ještě v dnešní době hrají na kytaru a ještě si k tomu chtějí zahrát se svým učitelem. 🙂
Doplňuji:
Zapomeň na zamilovanost, ta časem přejde. Většina z nás to zažila v Tvém věku také.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Normálně se ho zeptej. Jestli je to dobrý učitel, určitě tě neodbyde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Doplnění tvůj dotaz staví do poněkud jiného světla. Obdiv žactva k učitelům a učitelkám je běžný jev. Jsou to první autority v našich životech. Jenom s tím zaboucháváním opatrně. To bys měla dostat pod kontrolu.
Jinak přece není žádný problém vzít noty a učitele se přímo zeptat. Učitelé v převážné většině případů mají pro své žáky pochopení a těší je, když právě ti jejich žáčci v něčem vynikají.
Má rada: city stranou a tu kytaru zkus probrat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek