Avatar uživatele
lusy116

Jak přemluvit mamku na rovnátka ?

Zdravím..potře­bovala bych..jak mám přemluvit mamku aby semnou zašla na rovnátka … mám hrozný předkus..už jsem jednou měla ty nandávací že jste si je mohli sundat a zase dát.. jenže…já jsem je nenosila..bylo by 10–11 let.. a bylo mi moje hnusný zuby někde…jenže tedkon mě bude nebo už skoro je 13-..a mě to prostě štve…protože si myslím že jsem celkem pěkná akorát že to hodně kazej ty zuby…jenže mamka… mě už nechce žádný kupovat..protože do tamtech vrazila 3 tísíce.. já jí chápu můžu si za to sama.. ale když jí ted říkám že je nosit budu… tak ona mi nevěří… a navíc si myslím že když už mám všechny nový zuby jakože už nemám ani jeden mléčnák že by mě dali možná ty pevný… ale já je vážně moc chci ale nevím jak jí přemluvit.. ve škole mě kvůli tomu říkaj sysle.. ale to mě nějak neštve…jde mě spíš hlavně o to že se mi to nelíbí

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 2558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pepe88

Asi bys měla poslechnout Gecco.

Upravil/a: pepe88

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

To je jednoduchý, prostě si sežeň brigádu a za nějakou dobu potom řekni mámě, že si na ně našetříš sama, že když ti je koupí, že jí je budeš splácet. A můžeš to podpořit tím, že jí dáš první vydělané peníze z té brigády. A nebo veškerý finance které dostáváš za svátek, narozeniny, vysvědčení…řekni že je nechceš, at ti je někam ukládá a pak ti za ně koupí rovnátka. Stejně tak můžeš říct, až se tě bude ptát co k vánocům, že nechceš žádný dárek, a za ušetřené peníze ti může koupit třeba ty rovnátka… to už by jí mělo přesvědčit.

Jo, a zvykni si na to, že děti ti budou říkat pár let zase „hannibal lecter“, děti už sou prostě takový.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Zkus problém nejprve při nejbližší kontrole probrat se svým zubařem. Ten, pokud rovnátka uzná za vhodné řešení, bude nejspíš informovat i maminku.

Pak je tu samozřejmě ta finanční stránka a otázka toho, zda budete rovnátka poctivě nosit. Pravda je, že ta pevná se nedají tak snadno sundavat, a pokud Ti je tam jednou zubař nasadí, bude seřizování a sundavání jen na něm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Promluv si s mamkou jeste jednou. Rekni ji, ze Te to mrzi, ze jsi byla hloupa a ze vis, ze ji to stalo hodne penez. Ze bys prece jen chtela mit hezke zuby a ne vypadat jako hlodavec. A ze hned, jak zacnes brigadne pracovat, cast penez ji vratis. Pekne ji popros, ona si da rict. Uznej, ze mamka mela pravdu. A bud na ni hodna.

Zdroj: http://zuzca.pi­se.cz/img/114485­.jpg – Divka na kosteti

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lusy116

Gecco nechápu…proč tu řěšíš mojí školu… jinak aktuálně mám z češtiny 1.. a omlouvám se že chodím do 6 třídy a že neumím uplně všechno z češtiny.. neptala jsem se na školu..

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

To vás učí ve škole psát tři tečky místo čárek? No asi je to snazší, než poskládat souvětí.

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Požádala´s o radu – a já ti poradil…
Nechápu, co na tom nechápeš…

před 2557 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek