orestez

Jak překonat panický strach, úzkost?

Odpovědi
Kepler

Nejlíp s někým, kdo tu fóbii nemá. Vystaví tě naprosté šílenosti. je vedle tebe, drtí ti prsty ruky. A po všem jen řekne: vidíš, byla to jen sranda…

orestez

Ne, Kepli mohu klidně jedoucímu kolegovi kterej bude zastavovat pro náš nástup do vozidla, totok, stát s rozpraženýma hůlkama až zastaví. Jde o vážnější. Náhle přichází a jsou v mým mozku pocity viny. Vadí mě vlastně hovory, to ukazuje na scizu. Že? Normálně rád vnímám ksichty se kterými komunikuji. Ale jak jde hlas, hlasy ze zadu, (podle správné češtiny zezadu), začne tá, takový centrum sebekontroly. Proč tu otázku chcete smazat? Co se se mnou stalo? Pro upřesnění dodám, že v dětství jsem trpěl strachem z maminky která byla zlá. Naproti baráku kde jsem prožíval dětství, na Příční 6, tam jsem blbnul s kámoši a v rybníčku na 28. řijnu jsme chytali do silonek potápníky a blechy. Spadl jsem tam a topil se. Sanutky mají dosud výjezd ze stejné ulice Drobného. To nemá vliv na mé vnímání světa, že. Ale do nemocnice mě navštěvoval jen taťka. A když jsem se vrátil domů, matka několikrát říkala „Škoda, že se ten spratek neutopil“. Tak a teď to víte. A chci se kvůli té špatné výchově podrobit všeobecnému výzkumu. Už mi na na sobě nezáleží.

Kepler

Co bereš? Ulice Příční je hodně z kopce a pochybuju, že by tam byl nějaký rybníček. Ale možné to je.

Kepler

A přestaň se litovat a svádět všechno na rodiče. Víš co řekl náš král Bolek I. ? To je dneska samá droga a chemie. Člověk je rád, když se mu podaří vychovat normálního alkoholika.