karlosmil

jak přejít v Androidu z vyhledávání hlasem na klávesnici?

v nastaveni jdu na jazyk a ovládání pak hlasové zadávaní Google. tam nastaveno automaticky. jak dál to nevím zkouším snad vše a pořad nic.

Odpovědi
anonym

Ahoj karlosmil, když klepněš někam, kde se zadává text, tam by ti měla vyskočit klávesnice, ale Tobě hlasové vyhledávání. Přepnutí na klávesnici je snadné: potom co Ti vyskočí hlasové vyhledávání, potáhni prstem tak, aby se ti zobrazily oznámení a mělo by tam být napsáno ,,Výběr metody zadávání dat", klikneš a v okně vybereš klávesnici, pokud jsi ji odinstaloval, znovu ji nainstaluj třeba z Google Play.