Avatar uživatele
david22

Jak prát polštář…

…který má náplň z dutých vláken?

Na jakou teplotu a program?
Je třeba dát aviváž?
Jak dlouho to pak schne, pokud to dám na topení?
Doplňuji:
Sůwa> a jak rychle schne? Pokud to dám ráno prát, stihne to uschnout do večera? Nerad bych spal bez polštáře.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, briketka10 před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Peru je na 40°C s odstřeďováním, aviváž nedávám, schne poměrně rychle, ale čas jsem neměřila.
Doplňuji:
Když ho budeš na tom topení potřepávat a obracet, tak asi jo, ale já nikdy v takovém presu nebyla, protože mám polštářů dost.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Stačí na 40. Aviváž neni nutná. Na topení nedoporučuji, lépe venku a po chvílích protžepávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Davide, jenom připojuji, že žádná umělá (čili ani dutá) vlákna se nedoporučuje sušit na přímém zdroji tepla. Přímé teplo tyto materiály poškozuje.
U topení ano.
Na topení ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Program: syntetika rychlý program
teplota: 30–40
aviváž: ano
Sušení: přímo na topení NE. U tepla často protřepávej a obracej, natřásej. Do večera uschne hravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

dej to jen na radiátor :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Praní polštáře s náplní z dutých vláken je jednoduché. Před praním však zkontrolujte, zda polštář nemá přítomné jemné švy nebo poničené místo, které by mohlo během praní prasknout.

  1. Vyberte program jemného praní na teplotě do 40 stupňů Celsia.
  2. Použití aviváže je zcela na vás. Některé osoby ji preferují pro přídavnou vůni a hebkost, zatímco jiné ji nepoužívají vůbec.
  3. Pokud jde o sušení, nedoporučuje se polštář sušit na topení, protože by se mohl deformovat. Je lepší nechat ho volně vyschnout na vzduchu na sušáku nebo rovné ploše.

Pokud ho chcete mít suchý do večera, raději ho dejte prát večer předtím. Polštář může v závislosti na jeho tloušťce a velikosti vyschnout i několik hodin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek