zjentek

jak poznám, že mám opravdu o kolečko méně?

Doplňuji:
ale no tak.. berte to vážně .)

Nejlepší odpověď
quentos

spočítat a porovnat s dlouhodobým průměrným počtem koleček u ostatních.

Další odpovědi
Bedy

Pokud máte o kolečko méně, tak si to zpravidla ani neuvědomíte… 🙂

briketka10

myslím, že ani já to nepoznám,
ale někomu chybí méně rozumu
a zas více rozumu přebývá, kolečka
tomu neříkám, jo a někomu chybí
celý trakař :)

ten který je

Když Vám bude chybět.

Děda Louda

Projdi si své otázky.

anonym

No, vidíš to – a já si myslela, že máš o kolečko více…
Jak snadno se člověk splete, viď?
Ale teď vážně – tady se nebere recese jako počet koleček. Jsou tu jiní, kteří Tvůj styl hravě „strčí do kapsy“. Svět internetu není skutečný, hmatatelný život. Leckdo si tu hraje na odborníka, na naivku, na posledního spravedlivého atd. Tohle přece o lidech ale vůbec nic nevypovídá (jedině tak v některých případech o frustracích a psychických potížích svých nositelů).
Mám lidi ráda, a to i ty „protivné“ a „divné“. Co nemám ráda, jsou nudné povahy a bezpáteřní podrazáci (a tam to rozdíl jednoho kolečka určitě nebude).

anonymmm

proč se ptáš, když to víš 😛

zjentek

starý louda: stále mi vrtá hlavou.. co si teď počneme.. čím nás to zase krmí.. a co smrt.. jak jste na to se strachem..

anonym

zjetek, vy jste spravnej provokater a kdo nerozumi vasemu stylu, to je jeho problem, ne vas .. :)
ja mam radsi chytraky, co si hraji na blbce, nez kdyz je to obracene ..
( ja patrim do te druhe skupiny ) :(

  • iv-

zjentek

..může za to příroda- jang a jin.. díky ivi, potěšilo to ale nebylo nutné. Jsem f poho, nemám problém .).).) ..fakt si z „těch druhých“ nic nedělám, ty druhá skupino.. .)

zjentek

já a provokatér? hmm.. denně se učím .)

zjentek

špica!!! Vždy potěší, když ucítíte aspoň trochu normálnosti.. stačí trošičku .. a už se budoucnost vyvíjí jinak .)

Andělé

Prý „Leckdo si tu hraje na odborníka, na naivku, na posledního spravedlivého atd.“ .....nóóóó a kdopak to asi bude,žééé? Není to náhodou tatáž osoba -tři v jednom…:-D))))

zjentek

no jestli tohle mělo znamenat, že já nejsem já, ale třeba ocko, tak to ti tvou představivost tedy závidím- to může být s tebou takhle v běžném životě veselo .)

Andělé

:)), ne né,to mělo znamenat-očko tři v jednom:))
V její odpovědi Vám napsala: „Leckdo si tu hraje na odborníka, na naivku, na posledního spravedlivého atd.“
Píše,že si tu leckdo na něco hraje a já jsem tím napsala,že to je ona sama-tři v jednom…
Ona pořád někoho kritizuje,protiřečí si,ale přitom to,co vidí na druhých dělá sama.
:)))

zjentek

a jo tak .) Víte, něco vám povím. Pokud si představím člověka (a to není narážka na nikoho, tím vážně myslím kteréhokoli člověka), jak sedí doma, často pláče,nebo má často naopak vztek, jelikož v běžném životě je naprosto ztracen a to z různých příčin, má omezenou možnost žít hodnotně tím,kdo je a tak k životu jen používá net,snažil bych se takovému člověku pomoci,opravdu pomoci. Jen on ví, jak se cítí doopravdy, jelikož je se sebou 24hod denně. My to tady u monitoru nepoznáme. Ubližuje tady na webu někdo konkrétně? No a co? Na ulici (odkud pocházím)jsme měli jednu autistku. Byla hodně „jiná“ a jediný způsob, jak si uměla říct o přízeň bylo, že ubližovala. Měl jsem jí hodně rád, nechtěl jsem si ani připustit, že je na tom „tak“ zle. Chápete?

Andělé

Pomáhat druhým je šlechetné,pokud ale druhá strana pomoc nepřijímá,neumí se poučit ze svých chyb a zarputile stojí na stejném místě,nespasíte ho. Posun vpřed je jen na něm.
Ubližování druhým poznáme i ve fiktivním světě a zastat se těchto lidí je na místě. Chápete?

anonym

zjenteku .., ja to nechapu .., jen vam chci napsat , ze i nase Andele patri do te " druhe skupiny " .. :)
.. my se s Andele spolu uz 5 let ucim enemcinu a jsme na tom obe stejne .. uz jsme v pokrocilych ..
: obe umime zatim jen : Guten Tag und Auf Wiedersehen ..
Andele se ale to Auf Wiedersehen jeste plete, tak pouziva radsi : Tschüss !! :)

zjentek

jen blbněte holky. Umím německy tak trochen, mě nedoběhnete .)

Andělé

Tschüss !! ......:D))))

anonym

:)

briketka10

  • iv-,

Tschüss !! co to je ??
please o překlad :))

Andělé

To bude asi čůs,jako čau apod. Teda jako myslím…:))

anonym

ja si myslim, ze je to to samy, co pise Andele, briketko ..
pouziva se ale jen pri odchazeni , ne pri prichodu : ! Ne , aby jste vlezla do prvniho obchodu v Nemecku a zarvala :
Tschüss ! :)
..ale " nekdo " mi tu nedavno tvrdil, ze v Nemecku neznaji klasicke domaci jitrnice .., tak to bylo jeste horsi ! :)

Andělé

:))

annas

Ad iv, když slyším slovo Německo a jitrnice … tak si uvědomuji, že pocit neomylnosti přivedl někoho k velkééééééééému omylu … 🙂

Andělé

:))