Avatar uživatele
zjentek

jak poznám, že mám opravdu o kolečko méně?

Doplňuji:
ale no tak.. berte to vážně .)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, bolak, anonym, gagaga před 4072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

spočítat a porovnat s dlouhodobým průměrným počtem koleček u ostatních.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Pokud máte o kolečko méně, tak si to zpravidla ani neuvědomíte… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

myslím, že ani já to nepoznám,
ale někomu chybí méně rozumu
a zas více rozumu přebývá, kolečka
tomu neříkám, jo a někomu chybí
celý trakař :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Když Vám bude chybět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Projdi si své otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, vidíš to – a já si myslela, že máš o kolečko více…
Jak snadno se člověk splete, viď?
Ale teď vážně – tady se nebere recese jako počet koleček. Jsou tu jiní, kteří Tvůj styl hravě „strčí do kapsy“. Svět internetu není skutečný, hmatatelný život. Leckdo si tu hraje na odborníka, na naivku, na posledního spravedlivého atd. Tohle přece o lidech ale vůbec nic nevypovídá (jedině tak v některých případech o frustracích a psychických potížích svých nositelů).
Mám lidi ráda, a to i ty „protivné“ a „divné“. Co nemám ráda, jsou nudné povahy a bezpáteřní podrazáci (a tam to rozdíl jednoho kolečka určitě nebude).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonymmm

proč se ptáš, když to víš 😛

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

starý louda: stále mi vrtá hlavou.. co si teď počneme.. čím nás to zase krmí.. a co smrt.. jak jste na to se strachem..

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjetek, vy jste spravnej provokater a kdo nerozumi vasemu stylu, to je jeho problem, ne vas .. :)
ja mam radsi chytraky, co si hraji na blbce, nez kdyz je to obracene ..
( ja patrim do te druhe skupiny ) :(

  • iv-

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..může za to příroda- jang a jin.. díky ivi, potěšilo to ale nebylo nutné. Jsem f poho, nemám problém .).).) ..fakt si z „těch druhých“ nic nedělám, ty druhá skupino.. .)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

já a provokatér? hmm.. denně se učím .)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

špica!!! Vždy potěší, když ucítíte aspoň trochu normálnosti.. stačí trošičku .. a už se budoucnost vyvíjí jinak .)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Prý „Leckdo si tu hraje na odborníka, na naivku, na posledního spravedlivého atd.“ .....nóóóó a kdopak to asi bude,žééé? Není to náhodou tatáž osoba -tři v jednom…:-D))))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no jestli tohle mělo znamenat, že já nejsem já, ale třeba ocko, tak to ti tvou představivost tedy závidím- to může být s tebou takhle v běžném životě veselo .)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:)), ne né,to mělo znamenat-očko tři v jednom:))
V její odpovědi Vám napsala: „Leckdo si tu hraje na odborníka, na naivku, na posledního spravedlivého atd.“
Píše,že si tu leckdo na něco hraje a já jsem tím napsala,že to je ona sama-tři v jednom…
Ona pořád někoho kritizuje,protiřečí si,ale přitom to,co vidí na druhých dělá sama.
:)))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a jo tak .) Víte, něco vám povím. Pokud si představím člověka (a to není narážka na nikoho, tím vážně myslím kteréhokoli člověka), jak sedí doma, často pláče,nebo má často naopak vztek, jelikož v běžném životě je naprosto ztracen a to z různých příčin, má omezenou možnost žít hodnotně tím,kdo je a tak k životu jen používá net,snažil bych se takovému člověku pomoci,opravdu pomoci. Jen on ví, jak se cítí doopravdy, jelikož je se sebou 24hod denně. My to tady u monitoru nepoznáme. Ubližuje tady na webu někdo konkrétně? No a co? Na ulici (odkud pocházím)jsme měli jednu autistku. Byla hodně „jiná“ a jediný způsob, jak si uměla říct o přízeň bylo, že ubližovala. Měl jsem jí hodně rád, nechtěl jsem si ani připustit, že je na tom „tak“ zle. Chápete?

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Pomáhat druhým je šlechetné,pokud ale druhá strana pomoc nepřijímá,neumí se poučit ze svých chyb a zarputile stojí na stejném místě,nespasíte ho. Posun vpřed je jen na něm.
Ubližování druhým poznáme i ve fiktivním světě a zastat se těchto lidí je na místě. Chápete?

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjenteku .., ja to nechapu .., jen vam chci napsat , ze i nase Andele patri do te " druhe skupiny " .. :)
.. my se s Andele spolu uz 5 let ucim enemcinu a jsme na tom obe stejne .. uz jsme v pokrocilych ..
: obe umime zatim jen : Guten Tag und Auf Wiedersehen ..
Andele se ale to Auf Wiedersehen jeste plete, tak pouziva radsi : Tschüss !! :)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jen blbněte holky. Umím německy tak trochen, mě nedoběhnete .)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Tschüss !! ......:D))))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

  • iv-,

Tschüss !! co to je ??
please o překlad :))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

To bude asi čůs,jako čau apod. Teda jako myslím…:))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ja si myslim, ze je to to samy, co pise Andele, briketko ..
pouziva se ale jen pri odchazeni , ne pri prichodu : ! Ne , aby jste vlezla do prvniho obchodu v Nemecku a zarvala :
Tschüss ! :)
..ale " nekdo " mi tu nedavno tvrdil, ze v Nemecku neznaji klasicke domaci jitrnice .., tak to bylo jeste horsi ! :)

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad iv, když slyším slovo Německo a jitrnice … tak si uvědomuji, že pocit neomylnosti přivedl někoho k velkééééééééému omylu … 🙂

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:))

před 4072 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek