NeedHelp:(

Jak poznám, že jsem se zamiloval?

Píšu si s ní už pár dní ji znám… bydlím ve druhém městě.
Když si s ní píšu, mám jakýsi nepopsatelný pocit… no možná něco jako adrenalin nebo nevím…
Co mám dělat – jít do toho.. opravdu jsem se zamiloval?

Nejlepší odpověď
quentos

Nějaké obecné znaky zamilovanosti přece jen existují:

  • zrychlený srdeční tep v přítomnosti milované osoby
  • neidentifikovatelné „mravenčení“ po celém těle
  • neustálé nutkání na danou osobu myslet

Proto to konstatování v předchozí odpovědi, že až to přijde, určitě to poznáš. Pokud máš potřebu se na to ptát, tak ses zatím nezamiloval.

Další odpovědi
Drap

Jestli jsi se opravdu zamiloval, poznáš jedině ty sám. A jestli do toho jít? Zase musíš rozhodnout sám. Na tyto věci neni žádný způsob, kterým by se dalo měřit, a každá rada drahá. Záleží jen na tvých pocitech a určitě to poznáš.

Jiří Bohumil

Jdi do toho! Jak se to vyvrbí uvidíš a že jsi zamilovaný určitě poznáš. Jsou to krásný pocity. Pokud ale není láska opětovaná, je to velké zklamání. A také se to občas stává. Ale to k tomu také patří a musí se to překonat. Držím Ti palce.
A příště neuzavírej hned otázku.:-)))

jirka F

To já jsem byl taky fakt jako dost zamilovaný do jedné holky a v blízkosti ní se měl úplně stejné příznaky jako píše quentos ale když to odmítla se mnou chodit (sice velmi dobře mě to řekla ale dovedete si představit že máte někoho rádi víc než sebe život by jste za něj dali a on vám pak řekne že vás má rád ale jenom jako kamarád) tak jsem myslel že to bude v pohodě ale není už 2 noc mi slzy s očí kanou ale vždy mě zvedne myšlenka že se mnou zůstala alespoň jako kamarádka což je taky dobře. U tebe bych to viděl spíš jako že s ní velmi dobře kamarádíš. Ale doopravdy zamilovaný nejsi,ale můžeš to zkusit záleží jen na tobě.