mishellka

Jak poznam, jakou pohonnou hmotu mam do auta natankovat?

Mam pujcene auto. Da se nejakym zpusobem zjistit, co do nej natankovat, bez dotazani se majitele? Dekuju:)

Nejlepší odpověď
anonym

Podle malého techničáku (ORV) – mělo by tam být napsáno palivo.
U novějších aut je pak uváděno i na vnitřní straně krytky víčka palivové nádrže (tam, ´kudy´ tankuješ.

Další odpovědi
Pepa25

Viz mowla, jen přidávám odkaz na obrázek s otevřenou pal. nádrží:
http://media.no­vinky.cz/111/2711­10-original1-izuyl.jpg

led

Je to jednoduché, zastavíte pri benzinke a opýtate sa obsluhy, pokiaľ si to neviete nájsť v techničáku.
Keď niečo neviem prečítať, opýtam sa… a to pri tom nie som blondýna :)

honza19hk

dá se to zjistit uplně jednoduše.
Otevři si kapotu motoru a poznáš co tam nalejt.B enzíńák od naftovýho poznáš.