Avatar uživatele
Odpovedi18

Jde zjistit z SPZ, že auto je půjčovny?

Někde jsem o tom četl, že z SPZ se dá zjistit, že auto je půjčené, pokud ano, tak kde ?

Zajímavá 0 před 1791 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mp2

No.. Bylo by dobre podívat se na vozovy park autopujčoven..
A popřípadě si zavolat a zeptat se, kdy bude auto volné..

Nevyplatí e auto si půjčovat.. Spiše vzit operak.. Jezdíš v novem a neplatíš servisy…
Já jsem měl třeba Superba na operák.. Každý furt mél za zády kecy o tom, že jsem si půjčil 3/4mega :D :D :D ..
Ne, bylo to na přechodnou dobu, protoze jsem potreboval rok jezdit dlouhe trasy po dalnici a neplatit servisy..
A potom jsem si koupil oktavku v benzinu.. Tak zase lidi měli kecy, že jsem to prodal a koupil něco levnějšího.. :D

Méj na mysli, že půjčit si auto stoji třeba 1–3 tisíce na den + třeba 7–20 tisic vratná kauce..
Aby sis půjčil na jeden den superba, musel bys dat z ruky tak 9k jako kauci..
U sportovních aut stylu Ferrari jsou to desítky tisíc…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

V registru vozidel??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

mp2: Nějak nechápu co má odpověď společného s položenou otázkou. A pak dáváte sem tvrzení vypadající jako obecně platné, které je ale platné jen při nějakých podmínkách. Pokud budu auto potřebovat jednou za měsíc, leasing by se mi zbytečně prodražil… to by byla lepší ta půjčovna. A za 3000 na den nebudu mít škodovku pro rodinu, ale sporťák, kterej je mi pro rodinu stejně naprd. Kombíka seženu pod 1000 na den, pod 2000 na víkend.

před 1790 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek