Vercule

Jak postupovat v případě, že si nejsem jistá tím, kdo je otec mého dítěte?

Nejlepší odpověď
elkon

Test otcovství.

Další odpovědi
Drap

Pokud to chceš vědět, tak pouze test. Jiná možnost neni.

JájsemRaibek

V případě, že víš kdo je otcem, tedy přesněji tušíš, popř. tušíš, že tito dva, tři by mohli být otcem a on, oni se k tomu nehlásí, podáš u místně příslušného soudu žalobu na určení otcovství, kde uvedeš údaje potencionálního otce/otců a v rámci dokazování bude proveden test na určení otcovství z DNA jak tvého, dítěte, tak označených osob co by otců.
Na základě prkazného testu určí soud otce, pokud jím je někdo z těch navrhovaných.

nyjono

O testu DNAk určení otcovsství jsi neslyšela?
Pokud jsi měla dost rozumu na početí dítěte určitě zvládneš i najít kontakt na laboratoř, která ho provádí.

zjentek

Fujtajxl. Ble. Ruce od tebe pryč!

plebs

Vybrat toho movitějšího anebo si hodit korunou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.